2:18:26 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم استفاده از ظرفیت‌های ورزشی دانشگاه برای درآمدزایی غیرشهریه
لزوم استفاده از ظرفیت‌های ورزشی دانشگاه برای درآمدزایی غیرشهریه
رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با راه‌اندازی سالن‌های ورزشی و زمین چمن واحدها برای درآمدزایی غیرشهریه‌ای تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یاسوج، زریر صالحپور صبح امروز در جلسه هماندیشی مسئولان تربیت بدنی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمدبیان کرد: تمام تلاش خود را بهکار میبریم تا بتوانیم از ظرفیتهای موجود ورزشی دانشگاه برای درآمدزایی استفاده کنیم.

وی گفت: دربازدیدی که از سالن ورزشی واحد دهدشت داشتم، این سالندارای نواقصی است که با تأمین اعتبار و رفع نواقص آن بهعنوان یک سالن چندمنظوره فوتسال، والیبال، کشتی و دیگر رشتهها در اختیار تیمهای ورزشی قرار خواهد گرفت که در بحث درآمدهای غیرشهریهای کمک بزرگی به واحد دانشگاهیخواهد کرد.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در تلاش هستیمزمین ورزشی واحد یاسوج که همهمراحل زیرسازی آن انجام شده و اکنون بلااستفاده استرا به چمن مصنوعی تجهیز کنیم و با توجه به اینکه در این منطقه هیچگونه زمین چمنی وجود ندارد، قطعاً استقبال خیلی خوبی از آن خواهد شد و پیگیر هستیم که بخشی از هزینههای آن را با رایزنی اداره ورزش و جوانان تأمین کنیم.

صالحپور بیان کرد: با توجه به وجود استادان تربیت بدنی در دانشگاه بامدارک مربیگری و مدرس رشتههای ورزشی و مجوز از فدراسیونهای مربوط،برگزاری دورههای مربیگری رشتههای مختلف ورزشی را در دستور کار قرار خواهیم داد و در این زمینه نیز استادانواحدهای دانشگاهی آمادگی خود را اعلام کردهاند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  چمن مصنوعی روستای چیر شهرستان کهگیلویه با حضور مسئولان افتتاح شد
تبليغات
بانک پاسارگاد