11:37:00 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لایحه انتزاع حوزه جوانان از وزارت ورزش و جوانان در دستور کار مجلس قرار گرفت
لایحه انتزاع حوزه جوانان از وزارت ورزش و جوانان در دستور کار مجلس قرار گرفت
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت وزارت ورزش و جوانان از طرح لایحه انتزاع حوزه جوانان از وزارت ورزش و جوانان در مجلس خبر داد و گفت: این لایحه در انتظار بررسی در صحن علنی مجلس است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمود محدث پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه توسعه فرهنگ زیربنای توسعه کشور در سایر حوزهها است، اظهار داشت: بر همین اساس به منظور احیای فرهنگ و آیینهای کشورمان شبکه سمنهای عشایری کشور را تأسیس کردیم.

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت وزارت ورزش و جوانان افزود: بخش زیادی از خرده فرهنگهای کشور ما ریشه در زیست و زندگی عشایر دارد که این خردهفرهنگها باید تقویت شده و در گستره بیشتری به نمایش گذاشته شوند.

محدث عنوان کرد: با توجه به اینکه فرهنگ غالب استان کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ عشایری است دبیرخانه سازمانهای مردمنهاد جوانان عشایر کشور را در این استان مستقر کردیم.

وی بیان کرد: پیش از این هم شبکه تخصصی کارآفرینی را تأسیس کردیم که متشکل از سمنهای فعال در حوزه کارآفرینی بود و با بهرهگیری از تسهیلات ارائه شده دو هزار و ۳۰۰ شغل مستقیم از طریق این شبکه ایجاد شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت وزارت ورزش و جوانان از طرح لایحه انتزاع حوزه جوانان از وزارت ورزش در مجلس خبر داد و گفت: این لایحه در انتظار بررسی در صحن علنی مجلس است که امیدواریم نمایندگان مجلس عنایت داشته باشند تاسازمان جوانان به عنوان یک سازمان مستقل برایبرنامهریزی در حوزه جوانان فعالیت داشته باشد.

خبر جدید  طرح ارتقای سواد در کهگیلویه تدوین شد

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد