11:04:21 - شنبه 6 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قطع ۱۲ ساعته آب بخش های از شهرلنده/پاسخ مسئولان آبفای شهری لنده
قطع ۱۲ ساعته آب بخش های از شهرلنده/پاسخ مسئولان آبفای شهری لنده
از صبح امروز آب بیشتر مناطق مختلف شهرلنده قطع و برخی دیگر نیزبا افت شدید فشارهمراه بوده است که همین مسئله باعث گلایه مندی بیشتر شهروندان شده است. شعار سال: از صبح امروز پنچشنبه، آب شرب بیشتر مناطق شهر لنده قطع و برخی دیگر نیز با افت شدید فشار همراه بوده است که همین مسئله باعث […]

از صبح امروز آب بیشتر مناطق مختلف شهرلنده قطع و برخی دیگر نیزبا افت شدید فشارهمراه بوده است که همین مسئله باعث گلایه مندی بیشتر شهروندان شده است.

شعار سالاز صبح امروز پنچشنبه، آب شرب بیشتر مناطق شهر لنده قطع و برخی دیگر نیز با افت شدید فشار همراه بوده است که همین مسئله باعث برخی نگرانی ها و گلایه شهروندان شده است.

محمد راکبی زاده رئیس اداره آبفای شهری لنده در گفت و گو باخبرلنده،در خصوص قطعی آب شهرلنده گفت: صبح امروز شاهد اختلال در سیستم آبرسانی از ایستگاه شماره یک روستای آبرزگه بودیم که از همان دقایق اولیه صبح همه کارکنان این اداره جهت برطرف کردن مشکل در محل حضور بهم رسانیدند.

وی افزود: متاسفانه امروز صبح پمپ۲۲۰ایستگاه شماره یک روستای آبرزگه به دلیل مسائل فنی دچار مشکل شد و از مدار خارج شد و هم اکنون نیز کارکنان این اداره در ایستگاه شماره یک در حال تلاش می باشند.

رئیس اداره آبفای شهری لنده تصریح کرد: به احتمال زیاد از امشب تا فردا ظهر آب در بیشتر مناطق به صورت نوبتی تقسیم خواهد شد تا مشکل برطرف شود.

راکبی زاده از صبر و حوصله شهروندان لنده در خصوص تحمل مشکلات قدردانی کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری صبح زاگرس ، تاریخ انتشار ۱۴دی ۹۶، کدمطلب:۱۰۵۱۳۶، www.sobhezagros.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جایگزینی کیسه پارچه‌ای به جای کیسه پلاستیکی
تبليغات