2:18:05 - جمعه 15 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قسمتی از محور برف گیر چرام – طسوج بازگشایی شد
قسمتی از محور برف گیر چرام – طسوج بازگشایی شد
یاسوج – ایرنا – رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چرام گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری قسمت زیادی از جاده روستایی چرام – طسوج بازگشایی شد.

شمس الله دردانه پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به بارش برف سنگین در هفته جاری محور اصلی باغچه سادات – سرفاریاب به دلیل ترافیک سنگین مسدود شده بود.
وی بیان کرد: با همکاری نیروهای راهداری شهرستانهای بویراحمد و کهگیلویه محور باغچه سادات – سرفاریاب از هر دو طرف برای تردد بازگشایی شده است.
دردانه با اشاره به بارش بیش از ۵۰ سانتی متر برف در محور طسوج – چرام گفت: نیروهای راهداری بعد از ۲ روز تلاش شبانه روزی هشت کیلومتر از این مسیر را بازگشایی کردند.
وی طول این مسیر را ۲۲ کیلومتر دانست و گفت: تردد زیادی در مسیر باقی مانده انجام نمی شود ولی نیروهای راهداری در حال بازگشایی این محور هستند.
دردانه طول محورهای برفگیر چرام را ۱۲۰ کیلومتر دانست و بیان کرد: همه محورهای مواصلاتی و برفگیر این شهرستان بازگشایی شده و تردد در انها انجام می شود.
رئیس اداره راهداری چرام تصریح کرد: جاده های عشایری شهرستان که هیچ گونه ترددی در آنها انجام نمی شود به دلیل بارش برف سنگین مسدود هستند.
محور برف گیر و کوهستانی یاسوج ،باغچه سادات – سرفاریاب به طول حدود ۱۷۰ کیلومتر یک جاده مهم میانبر است که هر ساله در فصل زمستان و در زمان بارش برف مسدود می شود.
طول راه های شهرستان چرام ۶۰۰ کیلومتر است.
۷۵۳۱/۱۶۶۲


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف ۲ هزار و ۵۰۰ کلیوگرم مواد مخدر در استان
تبليغات
بانک پاسارگاد