20:41:18 - سه‌شنبه 28 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرآن کریم باید توسط متخصصان رمزگشایی شود
قرآن کریم باید توسط متخصصان رمزگشایی شود
استاد حوزه علیمه قم تأکید کرد: قرآن کریم باید توسط متخصصان رمزگشایی شود؛ چراکه هر چه هست و نیست در قرآن  کریم وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، حجتالاسلام محمد رضایی دوشنبه شب در مراسم محفل انس شبی با قرآن کریم با حضور نفر نخست مسابقات صنعت نفت، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران برگزار شد،گفت: در ماه مبارک رمضان، وقتی خدا میزبان است؛ اگر مردم متوجه شوند که چه برکاتی دارد به فرمایش امام صادق علیهالسلام؛ تقاضا میکردند که تمام ایام سال رمضانی باشد.

وی بیان کرد: معصومین علیهمالسلام لحظه به لحظه عمرشان غرق در خداوند بزرگ و کلام وحی الهی بود.

استاد حوزه علیمه قم تصریح کرد: قرآن یک ظاهر دارد و یک باطن و رموز بسیاری در آن نهفته که حروف مقطعه از جملهآن رموز است و بعد از حروف مقطعه بلافاصله آیاتی در فضیلت قرآن کریم آمده و در تفسیر این مهم بیان شده که خداوند با این حروف که در اختیار ما نیز هست؛ این قرآن عظیم را آفریده است.

محفل انس با قرآن

رضایی افزود: هر چه هست و نیست در قرآن کریم وجود دارد؛ اما باید از سوی متخصصان رمزگشایی شود.

وی با تأکید بر توجه جدی به قرآن توضیح داد: نباید از قرآن غافل شویم و فقط برای مجلس ختم و سفره عقد و عروسی و حفظ مسافر از بلا و سایر تشریفات از آن استفاده کنیم؛ بلکه باید از این کتاب هدایت دنیا و آخرت خود را به بهترین نحو بسازیم.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: قرآن کریم باید توسط متخصصان رمزگشایی شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  درخشش دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با 8 مقام در مسابقات قرآنی
تبليغات
بانک پاسارگاد