13:21:58 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۷۰ روحانی مستقر و طرح هجرت در کهگیلویه
فعالیت ۷۰ روحانی مستقر و طرح هجرت در کهگیلویه
گروه فرهنگی – رئیس تبلیغات اسلامی کهگیلویه گفت: ۷۰ روحانی مستقر و طرح هجرت در این شهرستان در حال فعالیت تبلیغی هستند و نقش تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف دین و ارزش‌های دینی دارند.

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، حجتالاسلام عبدالله نعمتیپور، رئیس تبلیغات اسلامی کهگیلویه روز گذشته، ۲۷ آذرماه درجمع خبرنگارن، اظهار کرد: مبلغان دینی بهعنوان هادیان دین نقش مهمی در تقویت روحیه معنوی و کاهش آسیبهای اجتماعی در مناطق حوزه استحفاظی خود دارند.
وی افزود: ۷۰ روحانی مستقر و هجرت در این شهرستان در حال فعالیت تبلیغی هستند و این مبلغان نقش تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف دین و ارزشهای دینی دارند.
رئیس تبلیغات اسلامی کهگیلویه با بیان اینکه این مبلغان با داشتن توقع کم در مناطق دورافتاده و محروم در شرایط سخت در حال فعالیت هستند، یادآور شد: برای اسلام و رضای خدا تبلیغ کردن هیچ وقت راحت و ساده نبوده؛ چراکه پیامبر رحمت و مهربانیها کسی که با ارزشترین انسان روی زمین است در زمان تبلیغ دین با مشکلات زیادی روبهرو شد، اما هیچ وقت از رسالت خود عقبنشینی نکرد و وظیفه الهی خود را با سعه صدر انجام داد.
حجتالاسلام نعمتیپور با بیان اینکه رسالت و وظیفه مبلغان دین بسیار خطیر و سنگین است، عنوان کرد: فشارهای راه تبلیغ نباید مبلغان را از هدفهای الهی خود دلسرد کند؛ چراکه انبیاء الهی در راه تبلیغ دین اسلام سختیها و رنجهای متعددی را متحمل شدند.
وی در پایان ضمن تقدیر از فعالیتهای مبلغان دین در شهر دهدشت و بخشهای سوق، قلعه رئیسی، دیشموک و جاورده، گفت: این مبلغان با دست خالی و بدون هیچ چشمداشتی در مقابل جنگ نرم دشمنان ایستادهاند و باوجود مشکلات فراوان، خوشبختانه تا به امروز وظیفه دینی و الهی خود را انجام دادند.
انتهای پیام
منبع :: http://yasouj.iqna.ir

خبر جدید  کهگیلویه و بویراحمدی ها روز بعثت پیامبر (ص) را گرامی داشتند
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات