1:25:59 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۱۴ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان
فعالیت ۱۴ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان
میزان فرسایش خاک در کهگیلویه و بویراحمد به نسبت میانگین جهانی آن بیش از ۳برابر افزایش دارد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان با بیان اینکه هم اکنون ۱۴ واحدفعالیت ۱۴ واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی استان صنعتی در شهرکهای صنعتی استان مستقر هستندگفت: هم اکنون ۴ هزار و ۸۰۰ نفر در شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد مشغول به کار هستند
سید هاشم موسوی افزود: مواد عذایی، کانیهای غیرفلزی، مصنوعات فلزی و شیمیایی از مهمترین محصولات تولیدی در شهرکهای صنعتی گهگیلویه وبویراحمد است.
موسوی ادامه داد:شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با شرایط ویژه، چون تامین زمین و حقوق انتفاع با تعرفه دولتی به صورت نقد و اقساط محل مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی است.
وی بیان کرد: با هدف حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی شهرکهای صنعتی استان در دو دهه اخیر توسعه چشمگیری یافته است.
سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به اهمیت تامین زمین برای اجرای طرحهای صنعتی ادامه داد: هم اکنون شرایط خوبی برای حمایت از سرمایه گذاران در شهرکهای صنعتی استان وجود دارد.
موسوی از همه دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خواست برای کمک به توسعه سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی با متولیان همکاری کنند.
وی ادامه داد: بازدید میدانی از واحدهای صنعتی برای رفع مشکلات آنان، برگزاری دورههای آموزشی تخصصی رایگان، شرکت در نمایشگاه ها، برگزاری تورهای صنعتی، خدمات کسب و کار، توسعه بازار و مالیات ایجاد زیرساختهای آب، برق، گاز و دیگر تاسیسات از جمله حمایتهای دولت از واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی است.
۱۳۱ طرح و واحد تولیدی و صنعتی داخل و خارج از شهرکهای صنعتی در ۴ سال اخیر در استان بهره برداری و یا به چرخه تولید بازگشت.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  نصب ۲۰ هزار کنتور فهام تا پایان سال ۹۸
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات