1:07:39 - جمعه 22 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروش گوشت در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۵۴ هزار تومان تخلف است
فروش گوشت در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۵۴ هزار تومان تخلف است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه هیچ گونه افزایش قیمت گوشت قرمز مصوب نشده است، گفت: فروش گوشت بیش از ۵۴ هزار تومان تخلف است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جعفر گوهرگانی در نشست ستاد ساماندهی و تنظیم بازار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: خروج دام زند از استان ممنوع شده و گوشت قرمز در استان به قمیت مصوب ۵۴ هزار تومان همچنان باقی است.

وی عنوان کرد: جهاد کشاورزی استان آمار تمام مرغداریها، دامداریهای سبک و سنگین، پرورش بوقلمون و آبزیان را در اختیار صنوف و کشتارگاهها قرار دهد تا برای تامین گوشت در استان اقدام کنند.

گوهرگانی با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی قیمت گوشت گوسفندی در استان ۵۴ هزار تومان است، ابراز کرد: این قیمت باقی میماند حتی اگر هیچگونه کشتاری انجام نشود و صنعت، معدن و تجارت اگر قصابی به غیر از این نرخ اقدام به فروش کرد وی را به تعزیرات حکومتی معرفی کند.

وی با اشاره به اینکه هرگونه خروج دام زنده از استان تا اطلاع ثانویه ممنوع است، تاکید کرد: اگر قصابان استان تعهد کنند تا پایان تعطیلات نوروزی گوشت گرم استان را تامین میکنند در قیمت گوشت بازنگری میشود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به واردات گوشت گرم و منجمد دولتی و مرغ منجمد در استان اشاره کرد و گفت: در این رابطه برنامه ریزیهای لازم بویژه برای تعطیلات نورزی انجام شده است.

گوهرگانی ادامه داد: واحدهای مرغداری که تسهیلات شش درصدی گرفتهاند، نهادههای مرغی و داروی ارزان قیمت و دیگر خدمات دولتی را دریافت میکنند، دلیلی ندارد که حق این مردم نادیده بگیرند و برای سود جویی مرغ را به استانهای دیگر عرضه کنند.

خبر جدید  برگزاری یادواره ۴۱۹ شهید شهرستان کهگیلویه

وی بیان کرد: شرکت پشتیبانی دام و طیور استان واحدهای مرغداری که اقدام به چنین کاری کردهاند به حوزه اقتصادی استانداری معرفی و به هیچ عنوان خدمات دولتی در اختیار آنان قرار نمیگیرد.

گوهرگانی خاظرنشان کرد: صنف قصابان و کشتارگاهها با هم جلسه داشته باشند و اگر به یک توافق منطقی در خصوص نرخ گوشت قرمز رسیدند که به لحاظ آنالیز قیمتها همخوانی داشته باشد به استانداری اعلام تا تصمیمات جدید اتخاذ شود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد