1:01:59 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگیان باوی و کارون مشمول حق جنگی شدند
فرهنگیان باوی و کارون مشمول حق جنگی شدند
ایلنا: نماینده مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه افزایش حقوق فرهنگیان باوی و کارون طبق ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه پنج ساله…

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه افزایش حقوق فرهنگیان باوی و کارون طبق ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه پنج ساله مربوطه به پرداخت حق جنگی برخی مناطق را ابلاغ کرد.

جواد کاظم نسبالباجی در گفتوگو با خبرنگار ایلنا در یاسوج افزود: دو ماه گذشته حق مناطق عملیاتی دفاعمقدس بنابر اعلام آموزش و پرورش، به میزان ٢٠ و ٢٥ درصد در احکام فرهنگیان شهرستانهای اهواز، اندیمشک، دزفول و حمیدیه اعمال شد اما این موضوع شامل فرهنگیان باوی و کارون نشد.

وی گفت: در راه تحقق این امر پیگیریهایی در دو ماه گذشته از طریق وزیر آموزش و پرورش، ارتش، ستاد مشترک نیروهای مسلح، سازمان برنامه و بودجه و مدیریت تقسیمات کشوری وزارت کشور صورت دادم که گاه برای جزئیات کار به بررسیهای کارشناسی ارگانها در سطوح مختلف ورود کردم که طی آن ارتش در نامهای، تایید اولیه را اعلام کرد.

الباجی افزود: در ادامه نیز ستاد مشترک الحاق شهرستانهای باوی و حمیدیه به مناطق عملیاتی را تایید نهایی کرد و سازمان برنامه و بودجه نیز نسبت به اعمال افزایش حقوق در احکام فرهنگیان، دستور لازم را صادر کرد.

نماینده اهواز در خانه دهم ملتبا تاکید بر اینکه این قانون برای ماندگاری افراد در خوزستان و جلوگیری از مهاجرت بهدلیل شرایط سخت آب و هوایی خوزستان تصویب شده، ادامه داد: براساس این قانون حق بدی آب و هوا بهصورت حداکثری به کارکنان دولت در خوزستان پرداخت میشود تا بخشی از این سختی کار برای آنان جبران و انگیزه ماندن آنان در استان بیشتر شود.

خبر جدید  مهلت ثبت سفارش برای واردات تخم‌مرغ تمدید شد + سند

الباجی با تقدیر از صبر و بردباری پرسنل آموزش و پرورش شهرستانهای حمیدیه و باوی، گفت: اصحاب رسانه با پیگیری و حساسیت نسبت به این موضوع نقش خوبی ایفا کردند که جای تشکر دارد.

گفتنی است، ماده ۱۱۲ برنامه ششم توسعه کشور مبنی بر افزایش حقوق کارکنان مناطق جنگی و عملیاتی درگیر در دوران دفاعمقدس سال ۹۶ با ۷۲ درصد رأی موافق در صحن علنی مجلس تصویب و به تایید شورای نگهبان رسید.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد