3:08:57 - دوشنبه 11 مه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فراکسیون زاگرس نشینان در هیچ یک ازکمیسیون ها پیروز نخواهندشد
فراکسیون زاگرس نشینان در هیچ یک ازکمیسیون ها پیروز نخواهندشد
اگر برای خدمت به مردم محروم زاگرس نشین است چرا در دو دوره تصدی غلامرضا تاجگردون بر ریاست کمیسیون برنامه و بودجه در دو دوره گذشته شکل نگرفت،حال چه شده است که باید گروهی دور هم جمع شوند و این فراکسیون را به وجود آورند.

شعارسال:اگر برای خدمت به مردم محروم زاگرس نشین است چرا در دو دوره تصدی غلامرضا تاجگردون بر ریاست کمیسیون برنامه و بودجه در دو دوره گذشته شکل نگرفت،حال چه شده است که باید گروهی دور هم جمع شوند و این فراکسیون را به وجود آورند.

همانطور که در محافل خبری خوانده ایم  یک فراکسیون که هدف از تشکیل آن برای یک نفر و آن هم به اسم زاگرس نشینان شکل گرفت و بانی راه اندازی این فراکسیون بی شک غلامرضا تاجگردون نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی و منتخب در دوره یازدهم از حوزه انتخابیه شهرستانهای باشت و گچساران بوده است.

اما دلیل تشکیل این فراکسیون چیست؟ اگر برای خدمت به مردم محروم زاگرس نشین است چرا در دو دوره تصدی غلامرضا تاجگردون  بر ریاست کمیسیون  برنامه و بودجه  در دو دوره گذشته شکل نگرفت،حال چه شده است که باید گروهی دور هم جمع شوند و این فراکسیون را به وجود آورند.

همانطور که می دانیم این موضوع دو دلیل بیشتر ندارد،اول اینکه تاجگردون به این یقین رسیده است که با تشکیل مجلس یازدهم راس کمیسیون استراتژیک برنامه و بودجه را از دست رفته می داند،و با جمع کردن محدود نمایندگان از اقلیت ها و تعدادی از مستقلین شاید به جایگاه دوست داشتنی خود برسد،که شاید کمی دور از تصور باشد.

دومین مطلبی که می توان به آن اشاره کرد این است که با تشکیل  چنین جلسه ای که در شان مردم محروم و زاگرس نشین و سفرهای خالی این مردم نیست ،او می خواهد تاثیر گذاری نمایندگان را جهت امضای اعتبار نامه خود ایجاد کند.

خبر جدید  برخی ساخت و سازهای غیرمجاز در آبشار به دلیل رانت ها و فشار ایجاد شده است

اما با توجه به ائتلاف جریان اصلی  مجلس یا همان نیروهای  جبهه انقلاب  واصولگرایان که تعدادآنها بر روی کاغذ بیش از ۲۲۰ نفر است زمزمه هایی به گوش می رسد که طبق شنیده ها و طبق جلسات هماهنگی که با سران این جبهه گرفته شده است ،حداقل ریاست محمد باقر قالیباف بر ریاست مجلس برای سال اول مسجل خواهد شد، و از طرف دیگر میر سلیم هم می تواند گزینه نائب رئیسی اول مجلس یازدهم باشد.

همچنین احتمال می رود که زاکانی بعنوان نائب رئیس دوم مجلس شروع به کار کند،در کمیسیون اقتصادی مجلس نام سید شمس الدین حسینی بیشتر از بقیه به چشم می خورد و سایه حمید رضا حاجی بابایی بر کمیسیون برنامه بودجه مجلس یازدهم سنگینی می کند ،همین امر می تواند پایانی بر تحرکات تاجگردون برای فتح کرسی ریاست کیمیسون برنامه و بودجه باشد.

با این اوصاف احتمالا تمام تحرکات تاجگردون  و دوستانش به در بسته خواهد خورد و تاجگردون جایی در ریاست کمیسیون های مجلس نخواهد داشت.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از پایگاه خبری  تحلیلی  صبح زاگرس ،تاریخ انتشار:  ۱۷ اردیبهشت   ۱۳۹۹،کدخبر: ۱۵۷۵۹۶  ،www.sobhezagros.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:تبليغات
بانک پاسارگاد