20:32:24 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزل برخی مدیران آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
عزل برخی مدیران آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
ایلنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از عزل برخی از مدیران این اداره کل به دلیل دریافت وجه اضافی از والدین در قالب‌های مختلف بویژه در قالب فوق…

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از عزل برخی از مدیران این اداره کل به دلیل دریافت وجه اضافی از والدین در قالب‌های مختلف بویژه در قالب فوق برنامه خبرداد.

به گزارش ایلنا ، هادی زارع پور تاکید کرد دریافت هرگونه وجه نقد، چک حامل و چک پول در حین و بعد از ثبت نام در تمام مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.
وی در نشست خبری ستاد ثبت نام مدارس اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی مدیران تحت نظارت این اداره در سطح استان و نواحی به دلیل دریافت وجه اضافی از والدین در فوق برنامه های مدارس هیئت امنایی عزل شدند.

وی بدون اشاره به تعداد مدیران عزل شده،اظهارداشت: مدیران مدارس دولتی و غیردولتی حق دریافت هیچ وجه اضافی بیشتر از بخشنامه ها دریافت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: براساس بخشنامه این اداره کل، مدیران مطابق شرایط خاص اقتصادی و جغرافیایی مدارس، باید بین ۵۰ تا ۴۰۰ هزارتومان از والدین بابت فوق برنامه ها و سایر برنامه ها دریافت میکردند، اما برخی مدیران با وجود تذکرات مستمر، متاسفانه وجه بیشتری دریافت کردند.

زارعپور با بیان اینکه دریافت وجه اضافی یکی از شرایط عزل این مدیران بوده است، خاطرنشان کرد: درصورتی که مدیران کنونی هم اقدام به دریافت وجه اضافی از والدین بکنند نیز عزل خواهند شد.

وی تاکیدکرد: دریافت هرگونه وجه نقد، چک حامل و چک پول در حین و بعد از ثبت نام در تمام مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.

خبر جدید  کهگیلویه و بویراحمد| آتش‌سوزی در «سرآب‌ننیز» و «تلخاب شیرین» گچساران مهار شد

زارع پور در بخش دیگری از سخنان خود از کمبود فضاهای آموزشی هم در این استان بویژه شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.

وی گفت: سالانه ۲ تا سه هزار دانش آموز به جمعیت دانش آموزی این استان افزوده شده اما فضاهای آموزشی همان فضاهای گذشته بوده که سبب متراکم شدن جمعیت دانش آموزی در فضاهای آموزشی می شود.


منبع :: عزل برخی مدیران آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات