20:49:29 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح پاکسازی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد از معتادان خیابانی آغاز شد
طرح پاکسازی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد از معتادان خیابانی آغاز شد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد از آغاز طرح نوروزی پاکسازی شهرهای استان از معتادان خیابانی خبر داد و گفت: در این راستا تاکنون ۲۹ نفر از معتادان متجاهر و غیرمتجاهر جمع‌آوری شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سید ناصر رضایی ظهر امروز در یازدهمین نشست شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در عملیاتهای مشترک استان با استانهای بوشهر و کرمانشاه بالغ با ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.

وی از آغاز طرح پاکسازی نوروزی خبر داد و افزود: در این راستا، ۲۹ نفر از معتادان متجاهر و کسانی که ممکن بود در ایام نوروز چهره ناخوشی را از استان به گردشگران نشان دهند با کمک پلیس و هماهنگی دستگاه قضایی جمعآوری شدند که این افراد به مدت ۸۰ روز در کمپها و مراکز ترک اعتیاد نگهداری میشوند.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برنامهها در سه محور مقابلهای، فرهنگی-پیشگیری و بحث درمانی پیگیری میشود، گفت: در بحث مقابله، پاکسازی و کنترل محلات آسیبپذیر با همکاری پلیس شروع شده است.

رضایی عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از پنج تن مواد مخدر در استان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش کشفیات داشتیم.

وی با بیان اینکه درمانهای غیرقانونی و غیرموثر ترک اعتیاد توسط افراد سودجو در سطح شهرستانهای استان گزارش شده است، ابراز کرد: برای برخورد با این افراد سودجو تمیهدات لازم اندیشیده شده که در نشستهای آینده نتایج برخوردها گزارش میشود.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com
تبليغات
بانک پاسارگاد