12:58:33 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح مشکل بخاری‌های نفت‌سوز مدارس برسی می‌شود
طرح مشکل بخاری‌های نفت‌سوز مدارس برسی می‌شود
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشکل بخاری‌های نفت‌سوز مدارس در اولین شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مطرح خواهیم کرد تا بعد از طرح در شورا و تصمیم‌گیری به شورای برنامه‌ریزی استان ارجاع داده شود.

شعار سال:۱۵۰۰ کلاس در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد از بخاری نفتی استفاده می‌کنند.برای پیگیری وضعیت مدارسی که در استان کهگیلویه و بویراحمد از بخاری نفتی و غیر استاندارد استفاده می‌کنند به سراغ مدیرکل آموزش و پرورش استان رفتیم و در خصوص تصمیماتی که برای رفع این مشکل اتخاذ شده سوالاتی را مطرح کردیم.

هادی زارع پور در همین خصوص گفت: ما هم به مانند همه مردم و اولیا و فرهنگیان نگران استفاده از بخاری‌های نفتی در سطح مدارس استان هستیم و در سال‌های اخیر تلاش زیادی برای کم کردن آمار مدارسی که از این وسایل گرمایشی استفاده می‌کنند کرده‌ایم.مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص برنامه‌های این اداره‌کل برای برچیدن چنین وسایل خطرناکی در مدارس افزود: قبل از هر چیز در حال حاضر به دنبال احصای آمار چنین مدارس در سطح استان هستیم که از بخاری نفت‌سوز استفاده می‌کنند.

این مسوول گفت: پس از این که مدارس را به صورت دقیق شناسایی کردیم موضوع را در اولین شورای آموزش و پرورش استان مطرح خواهیم کرد تا بعد از طرح در شورا و تصمیم‌گیری به شورای برنامه‌ریزی استان ارجاع داده شود و در آن جا اعتبارات لازم برای جایگزین کردن وسایل گرمایشی استاندارد مصوب شود.زارع‌پور با بیان اینکه این اقدامات در اولین فرصت ممکن انجام می‌شود خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که در شورای آموزش و پرورش پیش رو این موضوع مطرح شود و سپس یک نسخه از تصمیمی که اتخاذ شده به سازمان نوسازی مدارس کشور و وزارت آموزش و پرورش ارجاع داده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با درخواست از استاندار و سایر مسؤولان برای کمک به رفع این مشکل یادآور شد باید از همه ظرفیت و توان استان برای رفع این مشکل استفاده کنیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار ۸ دی ۹۷، کد مطلب: ۱۳۹۷۱۰۰۸۰۰۰۲۳۲، www.farsnews.com

خبر جدید  انتقاد شهردار یاسوج از حذف سهم مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌های کوچک


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات