1:59:19 - جمعه 1 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح ساماندهی خیابان بلادیان شهر دوگنبدان افتتاح شد
طرح ساماندهی خیابان بلادیان شهر دوگنبدان افتتاح شد
گچساران – ایرنا – طرح ساماندهی خیابات شهید بلادیان شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد،نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی،شهرستانی و مردم افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه شب در آئین افتتاح این طرح گفت: عملیات اجرا شده در این طرح شامل احداث سه هزار و ۵۰۰ متر مربع راهرو سرپوشیده، هفت هزار متر مربع زیرسازی و کفسازی فضای روباز، ۶۰۰ متر مکعب بتن ، ۱۰هزار متر سنگ فرش، ۵۵۰ متر کانال سرپوشیده، ۶هزا رمتر پیاده راه سازی و چهار هزار و ۵۰۰ متر نما سازی بوده است.
غلامرضا تاجگردون افزود: خاکبرداری ،فونداسیون ، آرماتوربندی ،بتن ریزی،ساخت اسکلت فلزی ستون ها در ضلع های شمالی و جنوبی از دیگر بخش های عملیات اجرایی انجام شده در این طرح است.
وی اجرای نمای آجری رواق های مجاور خیابان، انجام عملیات تخریب ، خاکبرداری و بتن کف سازی ،پیاده روسازی، اجرای کابل کشی در ضلع های شمالی و جنوبی برای تکمیل طرخ انجام شد.
تاجگردون اعتبار مصوب این طرح را ۱۲۰میلیارد ریال اعلام کرد.
وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای اجرای برنامه های فرهنگی در این خیابان ابراز امیدواری کرد: این طرح بتواند افزون بر تغییر مبلمان شهری در افزایش روحیه مردم نیز اثرگذار باشد.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اهمیت بازآفرینی شهر در نشاط و امیدآفرینی بین شهروندان از برنامه ریزی برای ساماندهی چند خیابان مهم شهر دوگنبدان خبر داد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: طرح ساماندهی خیابان بلادیان نمونه ای موفق از بازآفرینی شهری است که نقش مهمی در افزایش نشاط در مردم دارد.
علی محمد احمدی افزود: زیبا بودن ظاهر بازار افزون بر افزایش درآمد کسبه، در رفاه حال مردم اثرگذار است.
وی بیان کرد: بازار افزون بر کارکرد اقتصادی از نظر فرهنگی و اجتماعی بر زندگی مردم اثرگذار است.
عملیات اجرایی طرح ساماندهی خیابان شهید بلادیان در شهریور ۱۳۹۶ آغاز شد
شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران افزون بر ۹۶ هزار و ۷۲۸ نفر جمعیت دارد.
۲۰۸۲٫۸۱۴۳/۱۶۶۲

خبر جدید  قضاوت داوران تکواندو استان در لیگ خردسالان کشور


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد