12:10:20 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح ترافیکی راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
طرح ترافیکی راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ترافیکی راهنمایی و رانندگی پلیس این استان برای نوروز امسال در ۲ مرحله آغاز شده است که در آن از تمام ظرفیت های پلیس استفاده می شود.

به گزارش ایرنا، سرهنگ اسماعیل خوشوقت روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: با آغاز ایام تعطیلات نوروز حجم تردد در معابر جاده ای و شهری افزایش می یابد.
وی افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت مهار این حجم ترافیکی در سطح معابر کهگیلویه و بویراحمد و برای جلوگیری از تلفات و تصادفات و ایجاد ایمنی ترافیک طرحی را همه ساله به اجرا می گذارد.
سرهنگ خوشوقت بیان کرد: ۶۵ تیم سواره در معابر کهگیلویه و بویراحمد حضور فعال خواهند داشت.
وی عنوان کرد: همچنین ۱۵۰ نیروی پیاده برای کنترل ترافیکی تقاطع ها و چهار راه ها، ۱۰ تیم نامحسوس در معابر شهری و ۱۰ تیم موتور در ایام نوروز فعال خواهند بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مرحله نخست طرح ترافیکی راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد از تاریخ دهم اسفند سال جاری آغاز شده و در تاریخ ۲۵ فروردین ۹۸ خاتمه می یابد.
وی ابراز داشت: مرحله دوم از ۲۵ اسفند امسال آغاز شده و تا تاریخ ۱۸ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.
وی توصیه کرد که رانندگان از سبقت های غیر مجاز و داشتن سرعت غیر مجاز بپرهیزند و با داشتن صبر و حوصله و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.
خوشوقت با اشاره به نبود مرکز مانیتورینگ در استان افزود: استفاده از دوربین ها و تجهیزات هوشمند می تواند در مهار سرعت در معابر شهری استان موثر واقع شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: تقویت شهرداری ها جهت ایجاد مراکز مانیتورینگ در کل استان یک ضرورت است تا بتوان هم تخلفات را در سطح شهر رصد کرد و هم برای سامان دادن به مشکلات ترافیکی به موقع عمل کرد.
خوشوقت با اشاره به ضرورت احداث پل های مکانیزه در سطح شهر یاسوج افزود: با این کار هم تلفات کمتر شده و هم ترافیک روان تر خواهد شد.
وی افزود: سال ۹۷ کاهش ۲۱ درصدی تلفات جاده ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته روی داد که این مهم با همکاری مردم و دستگاه های اجرایی به دست آمده است.
۹۸۶۸/۶۱۱۰

خبر جدید  کاهش ۵۰ درصدی آتش سوزی جنگل‌ها در استان


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد