۲۱:۰۰:۲۸ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضر‌ب الاجل معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای ایمن سازی کمربندی خطرآفرین یاسوج
ضر‌ب الاجل معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای ایمن سازی کمربندی خطرآفرین یاسوج
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کمربندی یاسوج تا پایان ۱۵ تیرماه باید ایمن‌سازی شود، گفت: لازم بوده اقدامات کوتاه مدت بازدارنده و اقدامات بلند مدت پیشگیرانه توأمان انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، عزیز فیلی ظهر امروز در نشست کمیسیون ایمنی راه ها با اشاره به اینکه تعداد تلفات تصادفات کمربندی یاسوج از پلیس راه شیراز تا اصفهان بالاست، اظهار داشت: باید سطح ایمنی این محور ارتقا یابد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه فرهنگ ترافیک و ایمنی جادهها باید ارتقا یابد، عنوان کرد: تا ۱۵ تیرماه آشکارسازی تابلوهای علائم و ایمن سازی در کمربندی انجام شود.

وی بیان کرد: تجربه ثابت کرده جداکردن جادههای دوخطه سبب کاهش ۵۰ درصدی تلفات و ۹۰ درصدی تصادفات می شود.
فیلی افزود: باتوجه به اینکه جداکردن جاده های دوخطه موجب کاهش تصادفات جادهای و تلفات ناشی از آن خواهند شد میطلبد نسبت به انجام این موضوع در محورهای استان اقدام شود.

فیلی ابراز کرد: شهرداری یاسوج تا ۱۵ تیرماه نسبت به محصور نمودن پایانه مسافربری قرنی و ساخت استراحتگاه رانندگان پیگیری های لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به ضرورت اقدامات ایمنی برای کاهش تصادفات، تصریح کرد: آموزش و فرهنگ سازی دو راهکار مهم در کاهش تصادفات رانندگی است.

فیلی عنوان کرد: ۳ محور یاسوج-اصفهان، یاسوج- بهبهان و گچساران- بابامیدان جزمحورهای شریانی استان هستند و باید در راستای ایمن سازی این مسیرها بیشترین تلاش را به کار گیریم.

انتهای پیام/ن


منبع :: ضر‌ب الاجل معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای ایمن سازی کمربندی خطرآفرین یاسوج
تبليغات
بانک پاسارگاد