بنیچه » ضرورت مشارکت مدیران اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست
۲۰:۴۴:۱۹ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت مشارکت مدیران اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و رفع نیازهای ضروری معیشتی و رفاهی آنان تأکید کرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علیمحمد احمدی گفت: پرکردن خلأعاطفی،پرورش و تربیت صحیح بر پایه اصول و اخلاق اسلامی و کرامت انسانی برای کودکان بیسرپرست و یتیمضروری است.

وی اضافه کرد: برخی از این کودکان بهدلیل قرارگرفتن شرایط سخت زندگی و تحمل ناملایمات ناخواسته دچار برخی ناهنجاریها و حتی تنشهای روحی و روانی میشوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: توجه و پشتیبانیهای معنوی نیازمند نگاههای باظرافت است و باید از برخی نگاههای ترحمآمیز در قبال آنها پرهیز کرد.

احمدی بر ضرورت مشارکت مدیران دستگاههای مختلف اجرایی و خدماتی برای کمک به این کودکان و رفع برخی نیازهای ضروری معیشتی و رفاهی آنانتأکید کرد.

وی با بیان اینکهادارهکل بهزیستی و دستگاههای متولی باید نگاه هدفمند و آیندهنگری به کودکان بیسرپرست داشته باشند، توضیح داد: ارائه خدمات بهزیستی نباید فقط محدود و محصور به کمکهای صرف خدماتی و رفاهی برای این کودکان شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمدبر ضرورت ادامه تحصیل و ایجاد بسترهای مناسب برای آموزش این کودکان به عنوان یکی از ضرورتهای اساسی در ایجاد حس عزتمندانه و آیندهنگری در وجود این کودکان تأکید کرد.

احمدی، یکی از مشکلات و دغدغههای جدی ادارهکل بهزیستیکهگیلویه و بویراحمد رامسکن برای کودکان بیسرپرست عنوان و تأکید کرد:مقرر شد با همکاری ادارهکل راه و شهرسازی و با تصویب در کمیسیون ماده پنج این مشکل در اسرع وقت پیگیری شود.

وی بر ضرورت تأمین امکانات رفاهی، ورزشی و آموزشی لازم برای این کودکان در یک هفته آینده از سوی دستگاههای متولی و تهیه بستههای آموزشی و رفاهی از طریق مدیرکل امور بانوان استانداری تأکید کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: ضرورت مشارکت مدیران اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست


پربازدیدترین ها
تبليغات
بانک پاسارگاد