۲۰:۴۴:۱۹ - سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت مشارکت مدیران اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست
ضرورت مشارکت مدیران اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست و رفع نیازهای ضروری معیشتی و رفاهی آنان تأکید کرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علیمحمد احمدی گفت: پرکردن خلأعاطفی،پرورش و تربیت صحیح بر پایه اصول و اخلاق اسلامی و کرامت انسانی برای کودکان بیسرپرست و یتیمضروری است.

وی اضافه کرد: برخی از این کودکان بهدلیل قرارگرفتن شرایط سخت زندگی و تحمل ناملایمات ناخواسته دچار برخی ناهنجاریها و حتی تنشهای روحی و روانی میشوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: توجه و پشتیبانیهای معنوی نیازمند نگاههای باظرافت است و باید از برخی نگاههای ترحمآمیز در قبال آنها پرهیز کرد.

احمدی بر ضرورت مشارکت مدیران دستگاههای مختلف اجرایی و خدماتی برای کمک به این کودکان و رفع برخی نیازهای ضروری معیشتی و رفاهی آنانتأکید کرد.

وی با بیان اینکهادارهکل بهزیستی و دستگاههای متولی باید نگاه هدفمند و آیندهنگری به کودکان بیسرپرست داشته باشند، توضیح داد: ارائه خدمات بهزیستی نباید فقط محدود و محصور به کمکهای صرف خدماتی و رفاهی برای این کودکان شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمدبر ضرورت ادامه تحصیل و ایجاد بسترهای مناسب برای آموزش این کودکان به عنوان یکی از ضرورتهای اساسی در ایجاد حس عزتمندانه و آیندهنگری در وجود این کودکان تأکید کرد.

احمدی، یکی از مشکلات و دغدغههای جدی ادارهکل بهزیستیکهگیلویه و بویراحمد رامسکن برای کودکان بیسرپرست عنوان و تأکید کرد:مقرر شد با همکاری ادارهکل راه و شهرسازی و با تصویب در کمیسیون ماده پنج این مشکل در اسرع وقت پیگیری شود.

وی بر ضرورت تأمین امکانات رفاهی، ورزشی و آموزشی لازم برای این کودکان در یک هفته آینده از سوی دستگاههای متولی و تهیه بستههای آموزشی و رفاهی از طریق مدیرکل امور بانوان استانداری تأکید کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: ضرورت مشارکت مدیران اجرایی برای کمک به کودکان بی‌سرپرست
تبليغات
بانک پاسارگاد