18:55:42 - جمعه 22 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت توجه مردم و مسئولان به نامگذاری سال
ضرورت توجه مردم و مسئولان به نامگذاری سال
امام جمعه موقت یاسوج گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب کلیدی مهم و راهگشا برای رفع مشکلات جامعه است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد امام جمعه دیشموک در خطبههای نماز جمعه اینآمریکا و اروپاییها مدعیان دروغین حقوق بشر هستند هفته دیشموک به بیانات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: یکی از راهکارهای مقام معظم رهبری که باید برای تک تک ما الگو باشد و بدان عمل کنیم بحث اولویتبندی مسائل سال و نامگذاری سالهاست.
حجت الاسلام راوند افزود: سال ۹۷ و شعار آن را مردم تا توانستند بدان عمل کردند اما مسئولان ناکارآمدی خودشان را در بازار ارز و بی ثباتی آن و متلاطم بودن اقتصادی نشان دادند.
راوند با اشاره به سال رونق تولید و حل مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان گفت:با رونق تولید دست دشمنان در خصوص کارشکنی اقتصادی کم و با رونق تولید شغل مناسب برای جوانان ایجاد میشود.
وی به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع زائرین حرم رضوی اشاره کرد و گفت:کشوری در منطقه و شاید در همه جهان به بدی دولت سعودی سراغ ندارم. این کشور مستبد، دیکتاتور، ظالم، وابسته است.
وی ادامه داد: عربستان چهار سال در یمن با چراغ سبز آمریکا و انگلیس و اروپاییها حضور داشت که نتیجه آن شهادت بیش از ۶۰ هزار یمنی،قحطی ۱۴ میلیونی در یمن،مرگ ۸۵ هزار کودک زیر پنج سال به خاطر گرسنگی و بیماری و عدم توجه جوامع بینالمللی است.
راوند با اشاره به عملیات تروریستی در نیوزیلند با چراغ سبز ترامپ اسلام ستیز گفت: در این عملیات لفظ تروریست را به کار نبردند چون عامل آن یک فرد غیر مسلمان بود.اروپایی ها نه سیاستمداران شان و نه رسانه هایشان حاضر نشدند که عملیات وحشیانه کشتار نمازگزاران در نیوزیلند را تروریستی بنامند،اینها مدعیان دروغین حقوق بشر هستند.
وی به بیانات رهبری در خصوص تروریست گفت: حرف تقی زادهها به کرسی نمی نشیند تقی زادهها روشنفکرانی در زمان مشروطه بودند که معتقد به کندن لباس ایرانیها از فرهنگ خودشان و کاملا فرنگی شدن بودند که این تفکر هنوز وجود دارد.
امام جمعه شهر دیشموک در خصوص مراسم معنوی اعتکاف از سیزدهم تا پانزدهم رجب در مساجد گفت:به کسانی که دراعتکاف حضور پیدا کردند و با خدای خود آشتی کردند،انس با قرآن پیدا کردند تبریک عرض میکنم آنها سعی کنند این مهم را ادامه دهند و در طول سال متمادی ادامه دهند.
راوند ضمن تسلیت سالروز امالمصائب حضرت زینب(س) گفت: حضرت زینب(س) نماز شب شان حتی در شام شهادت برادر و واقعه عظیم کربلا ترک نشد ، صبر او در برابر مصیبتها به گونهای بود که حتی قدش خمیده شد ولی راه الهی و حلم و بردباری خود را از دست نداد که نظیری در تاریخ انبیا و اولیا وجود ندارد که دیگری خطبه های غرا و ماندگار ایشان در مجلس یزید سبب انتقال فرهنگ عاشورا به نسل های بعد شد.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  ثبت ملی چهار اثر طبیعی در استان
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد