2:04:49 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت ترویج فرهنگ قرآن خوانی در جامعه
ضرورت ترویج فرهنگ قرآن خوانی در جامعه
فرهنگ قرآن باید به عنوان یک الگوی تمام عیار در جامعه به خوبی ترویج شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد،امام جمعه یاسوج در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گفت: دستگاههای متولی فرهنگی باید از هر فرصتی برای ترویج فرهنگ قرآنی استفاده کنند چرا که هر مقدار فرهنگ غنی قرآنی در جامعه پررنگ شود به همان میزان آمار معضلات و آسیبهای اجتماعی کم میشود.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات و معضلات موجود در استان و کشورموازیکاری است و این رویکرد و اقدامات مبتنی بر آن در فعالیتهای مرتبط با ترویج فرهنگ قرآنی نیز وجود دارد افزود:فعالیتهای انجام شده و در حال انجام در بخش قرآن قابل تقدیر است، اما با هماندیشی و همافزایی میتوان کارهای بزرگی را در این حوزه به انجام رساند.
وی ادامه داد:در جامعه اسلامی که مبتنی براحکام دین شکل گرفته باید روحیه انس با قرآن در آن نهادینه باشد.
استاندار هم در این جلسه با تاکید بر اینکه قرآن، برای تمامی امور ما یک منبع سرشار است گفت:نظام و قانون اساسی ما نیز برگرفته از قرآن و سیره ائمهاطهار بوده و باید برای تحقق این مهم در جامعه بیش از پیش تلاش کرد.
احمدی بر تشکیل شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی به منظور هماهنگی و همافزایی فعالیتهای قرآنی دستگاهها و پرهیز از موازی کاری در حوزه قرآنی در استان تاکید کرد.
دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم گفت:به منظور فعالیت تجمیعی و هدفمند و پرهیز از کارهای موازی و تکراری، فعالیتهای قرآنی درحوزه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ذیل نظر شورای فرهنگ عمومی انجام میشود
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  گردشگری روستایی در کهگیلویه و بویراحمد مغفول مانده است
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات