1:41:13 - پنج‌شنبه 21 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور رای دیدار تیم های فرازبام خاییز و زاگرس اسلام آباد
صدور رای دیدار تیم های فرازبام خاییز و زاگرس اسلام آباد
این مصوبه برای تعادل بخشی بازار گوشت قرمز از امروز به نیروی انتظامی ابلاغ شد.  

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، کمیته انضباطی بعد از بررسی پرونده و گزارشصدور رای دیدار تیم های فرازبام خاییز و زاگرس اسلام آباد ناظران بازی فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد و همچنین عدم حضور دو تیم لیگ برتری در دیدارهای هفته چهاردهم لیگ، رای خود را درخصوص تیمها صادر کرد.
بر اساس این رای، با توجه به احراز تخلف باشگاه فرازبام خائیز دهدشت در عدم جلوگیری از ورود تماشاگران خاطی به زمین مسابقه به ۵ جلسه محرومیت شامل سه جلسه قطعی و دو جلسه تعلیقی با طول دوره تعلیق یکسالو همچنین به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم زاگرس اسلام آباد به علت عدم مدیریت صحیح بازیکنان تیم در انتهای بازی به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید و همچنین مقرر شدتعدادی از بازیکنان آن تیم برای پاسخ به پاره ای از سوالات در جلسه آتی کمیته انضباطی حضور بهم رسانند.
تیم نفت و گاز گچساران به علت عدم حضور در مسابقه هفته چهاردهم مقابل تیم مس کرمان به پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید و نتیجه دیدار مطابق آیین نامه مسابقات ۱۰ بر صفر به نفع مس کرمان اعلام گردید.
تیم سربداران سبزوار به علت عدم حضور در مسابقه هفته چهاردهم مقابل تیم فرازبام خائیز دهدشت به پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید و نتیجه دیدار مطابق آیین نامه مسابقات ۱۰ بر صفر به نفع فرازبام خائیز دهدشت اعلام گردید.
ضمنا کمیته انضباطی با توجه به رفتار جوانمردانه و اخلاق مدار ۳ تن از بازیکنان باشگاه فرازبام خائیز دهدشت جهت جلوگیری از درگیری بیشتر، نامبردگان را مورد تشویق قرار داد.
کمیته انضباطی فدراسیون با توجه به ضعف گزارش ارائه شده توسط ناظر داوری و نماینده فدراسیون در درج وقایع تلخ اتفاق افتاده در پایان مسابقه تیمهای فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد، آن را غیر مستند و غیر مستدل تلقی نموده و مقرر شد که سرپرست فدراسیون تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف این نحوه نظارت از حضور نامبردگان در مسابقات فدراسیون جلوگیری نماید.
تیم های فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد هفته گذشته در قالب لیگ برتر هندبال به مصاف همدیگر رفتند که این دیدار با درگیری های شدیدی در پایان بازی همراه بود.
فرازبام و نفت و گاز گچساران به عنوان نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر هندبال کشور حضور دارند.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  مسابقه تیراندازی ویژه اصحاب رسانه در یاسوج برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد