13:03:08 - شنبه 22 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدورجواز تاسیس واحدهای صنعتی ۲۲ درصد افزایش یافت
صدورجواز تاسیس واحدهای صنعتی ۲۲ درصد افزایش یافت
یاسوج-ایرنا- رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد شش ماه اول این سازمان در صدور جوازهای تاسیس واحدهای صنعتی نشان می دهد در این مدت صدور مجوز تاسیس نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش داشته است.

داریوش دیودیده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس آمار رسمی وزارت صنعت،معدن و تجارت و مقایسه عملکرد شش ماهه اول سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶،سازمان صمت در کهگیلویه و بویراحمد در صدور جواز های تاسیس ،۲۲رشد داشته است.
وی گفت: در شش ماهه اول سال جاری تعداد ۷۷ مورد جواز تاسیس صادر شده درصورتی که در مدت مشابه سال ۹۶،تعداد ۶۳ مورد مجوز صادر شد.
دیودیده گفت: حجم سرمایه گذاری جواز های صادر شده در شش ماهه اول سال ۹۷ ،مبلغ ۱۲۳ هزار و ۲۵۳ میلیون ریال بوده است.
وی اظهار کرد:در نمودار مقایسه عملکرد شش ماهه اول سالهای ۹۷ و ۹۶، میزان حجم سرمایه گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد ۸۵درصد رشد داشته است.
رئیس سازمان صنعت ، تجارت و معدن استان میزان اشتغال پیش بینی شده برای شش ماهه نخست سال ۹۶ را،تعداد یک هزار و ۱۵۳نفر اعلام کرد و گفت:برای شش ماهه ی اول سال ۹۷، تعداد ۲ هزار و ۵۷ نفر پیش بینی شده است.
دیودیده ابراز کرد: در مقایسه اعلام شده ۶۴درصد در تعداد اشتغال پیش بینی شده رشد دیده می شود و برای سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد عملکرد امیدوار کننده و روشنی است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت یادآوری کرد: اغلب جواز های صادر شده در زمینه های صنایع پوشاک،محصولات پلاستیکی،کالاهای بتونی،مبلمان و کانی های غیرفلزی بوده است.
نسبت رشد سرمایه گذاری ۶ ماهه اول سال ۹۷ با مدت مشابه سال گذشته، ۷۵ درصد و میزان رشد اشتغال ۵۴ درصد بوده است.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۷۲۰ هزار نفر جمعیت دارد و شاغلان بخش صنعت آن حدود ۹ هزار نفر اعلام شده است.
کهگیلویه و بویراحمد با داشتن ۷۵۱ واحد صنعتی، یک درصد پروانه‌های بهره برداری صنعتی، ۳۱ صدم درصد سرمایه گذاری و ۴۱ صدم درصد اشتغال بخش صنعت کشور را داراست.
میزان سرمایه گذاری بخش صنعت کهگیلویه و بویراحمد ۳۱ صدم درصد از سرمایه گذاری صنعتی ایران است.
استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران قرار دارد.
/۱۶۶۲/۹۹۲۹

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  فردا پالایشگاه شهرک صنعتی خان احمد کلنگ زنی می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات