20:43:50 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صحت و سلامت ششمین آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد تایید شد
صحت و سلامت ششمین آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد تایید شد
گروه اجتماعی ـ معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور گفت: با اطمینان به همه داوطلبان اعلام می کنم که تحت هیچ شرایطی سئوالات لو نرفت و هیچ اتفاقی در این خصوص نیفتاده است.

صحت و سلامت ششمین آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد تایید شد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد، محمد صادق بیجندی، معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور امروز، ۱۸ اسفندماه اظهار کرد: برای دو تا از کیسههای سئوالات که پلمپها باز نشده بود متوجه شدیم که برگه ای که در پشت کیسه چسبیده می شد جابجا شده بودند.
وی افزود: بلافاصله پس از مشخص شدن این مساله یک دستگاه خودرو از سمت یاسوج به سمت دهدشت و یک دستگاه از سمت دهدشت به سمت یاسوج راه افتاده اند که سوالات را در کمتر از یک ساعت به مراکز خود برسانند و تعدادی از داوطلبان احساس می کردند که خدایی نکرده اتفاقی در خصوص سئوالات افتاده است.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور خاطرنشان کرد: با این داوطلبان تلفنی صحبت کردیم که آرامش خود را حفظ کنند و خوشبختانه پس از مذاکرات زیاد پذیرفتند به صندلیهای خود جهت برگزاری آزمون برگشتند و آزمون در این دو زیرحوزه برگزار شد.
بیجندی با بیان اینکه به نمایندگی از مجموعه جهاددانشگاهی بخاطر تاخیر در برگزاری آزمون از همه داوطلبان عذرخواهی می کنم، تاکید کرد: با اطمینان به همه داوطلبان اعلام می کنم که تحت هیچ شرایطی سئوالات لو نرفت و هیچ اتفاقی نیفتاده بلکه تنها برای حفظ امنیت و سلامت آزمون مجبور بودیم که بحثهای امنیتی را در بالاترین سطح داشته باشیم.
همچنین، سیدمحمدکاظم نظری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این خصوص گفت: نا هماهنگیهایی در ارسال سئوالات بوجود آمده بود که باعث شد این آزمون با تاخیر در زیرحوزههای دهدشت و یاسوج برگزار شود.
وی با بیان اینکه آزمون برگزار شد، افزود: مسئولان دنبال این هستند که هیچ حقی از کسی ضایع نشود. از داوطلبان و شرکت کنندگان انتظار داریم که تحت تاثیر شایعات قرار نگیرند.
نظری اضافه کرد: این ناهماهنگی صورت گرفته در جابجایی سئوالات از تهران صورت گرفت و استان نقشی در آن نداشت.
بنابراین گزارش، همچنین، حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه گفت: ششمین آزمون استخدامی کشور در روز جمعه، ۱۷ اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در سه شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد(یاسوج، گچساران و دهدشت) برگزار شد.
وی افزود: طبق بررسیهای صورت گرفته در شهر گچساران و دانشگاه آزاد دهدشت راس ساعت مقرر شروع شد و در مهلت تعیین شده به اتمام رسید.
نوروزی تصریح کرد: این آزمون در تمامی دانشکدههای دانشگاه یاسوج با یک تاخیر نیم ساعته برگزار شد اما در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یاسوج و پیام نور دهدشت به علت اشتباه جابجایی در الصاق برچسب دو کیسه محتوی سئوالات عمومی و پاسخنامهها که از ناحیه عوامل اجرایی مرکز کشور رخ داد، باعث شد که آزمون در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یاسوج ساعت ۱۰ و در دانشگاه پیام نور دهدشت ساعت حدود ۱۲ برگزار شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در نهایت این آزمون در صحت و سلامت کامل در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .
نوروزی ابراز کرد: تعداد کمی در این آزمون شرکت نکردند که برخی از ابتدا حضور نداشتند و تعداد معدودی با اختیار خود محل آزمون را ترک کردند.
وی در خصوص صحت و سلامت آزمون، ادامه داد: منهای تاخیر در برگزاری آزمون، هیچ مشکلی در برگزاری آزمون بوجود نیامد و بقیه مراحل و فرآینده آزمون در صحت و سلامت کامل برگزار شد.
یادآورمیشود، صبح روز جمعه، ۱۷ اسفندماه ۹۷ آزمون استخدامی ۲۰ دستگاههای دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت با حضور ۴۶۸۷ نفر متقاضی برگزار شد.
لازم به ذکر است که در شهرستانهای بویراحمد و دنا ۲۷۲۴نفر(محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۱۳۱۲ نفر(محل آزمون دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی دهدشت) و در شهرستانهای گچساران و باشت ۶۵۱ نفر (محل آزمون دانشکده نفت و گاز، سالن شهید جهان آراء دبیرستان شاهد و دبستان آسیه) شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

خبر جدید  ۱۵۳ نفر قربانی جاده‌های استان در سال جاری
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد