2:17:07 - چهارشنبه 27 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکسته شدن سد شاه قاسم یاسوج صحت ندارد/ تخلیه روستای سرآبتاوه کذب است/ بلعیده شدن روستای آبیدک زیلایی درست نیست
شکسته شدن سد شاه قاسم یاسوج صحت ندارد/ تخلیه روستای سرآبتاوه کذب است/ بلعیده شدن روستای آبیدک زیلایی درست نیست
ایلنا: فرماندار بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که سد شاه قاسم یاسوج شکسته نشده و تاکنون نیازی به باز کردن دریچه‌های آن هم نیست‌.

فرماندار بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که سد شاه قاسم یاسوج شکسته نشده و تاکنون نیازی به باز کردن دریچه‌های آن هم نیست‌.

شاهرخ کناری در گفتوگو باایلنا دریاسوج، در تشریح این خبرگفت: هماکنون در محل سد شاه قاسم یاسوجهستم و اینکه گفته میشود این صحت شکسته و دچار خسارت شده به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی با بیان اینکه تاکنون نیازی به باز کردن دریچههای سد شاه قاسم یاسوج وجود ندارد، اظهار داشت: با وجود بارشهای شدید اما خسارتی به این سد نرسیده و دریچههای آن هم باز نشده است.

فرماندار بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تخلیه روستای سرآبتاوه نیز کذب و تاکنون نیازی به تخلیه این روستا ندیدهایم.

کناری از مردم خواست به شایعات فضای مجازی توجهی نکنند.

وی با رد خبر زیر آب رفتن روستای آب بیدک زیلایی با جنعیت ۲۰ خانواری به دلیل رانش زمین، تصریحکرد: این روستا چهار خانوار که کسی در آن سکونت نداشت و تنها ساختمانهای نیمهخراب برجای مانده از مهاجرت روستانشینان در این روستا وجود داشته است.

وی با بیان اینکه در روستای آبیدک زیبایی بویراحمد سکونتی وجود نداشته و مدتها پیش این روستا تخلیه شده است، خاطرنشان کرد:خبر بلعیده شدن روستای آب بیدک زیلایی بویراحمد با جمعیت ۲۰ خانواری به دلیل رانش زمین در روز جاری صحت ندارد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کسب دو مدال خوش رنگ پرتاب گران استان در رقابتهای قهرمانی کشور
تبليغات
بانک پاسارگاد