1:09:03 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرستان کهگیلویه در بحث تامین و توزیع شکر دچار بحران شده است
شهرستان کهگیلویه در بحث تامین و توزیع شکر دچار بحران شده است
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: تا زمانی که شکر تنظیم بازار عرضه می‌کردیم مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که شکر تنظیم بازاری در شهرستان تمام شد در زمینه شکر دچار بحران شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، یاسین علویان در نشست کمیته تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: کالای مشمول تنظیم بازار در سطح شهرستان کهگیلویه با تدابیر نظارتی شدیدی توزیع می شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه افزود: با توجه به افزایش تعداد عاملهای توزیع نیاز به بازرسهای بیشتری برای نظارت بهتر در سطح شهرستان داریم.

وی با بیان اینکه نظارت بر بازار کهگیلویه بیشتر شده، افزود: ۳۵۴ فقره فرم گزارش بازرسی از اصناف تحت عنوانهای مختلف مانند کم فروشی، گران فروشی و تقلب در مدت یک ماه گذشته توسط بازرسان انجام و پس از تشکیل پرونده برای بررسی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

علویان با بیان اینکه تا الان در شهرستان کهگیلویه ۶۹ هزار و ۲۴۳ کیلوگرم گوشت قرمز منجمد و ۷ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم نیز گوشت مرغ منجمد در سطح شهرستان توزیع شده است، افزود: برای تنظیم بازار ۴۹۹ حلقه انواع لاستیک خودرو و همچنین برنج مرغوب سون استار نیز به صورت مستمر در بین مردم توزیع شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه در بحث تامین و توزیع شکر دچار بحران شده ایم، گفت: تاثیر برخی کالاها موقعی میتواند نمود خود را نشان دهد که خلا آنها محسوس شود مانند شکر، تا زمانی که شکر تنظیم بازار عرضه میکردیم مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که شکر تنظیم بازاری در شهرستان تمام شد در زمینه شکر دچار بحران شدهایم.

خبر جدید  یک دقیقه سکوت در بازی های امروز نمایندگان فوتبال کشورمان در جام باشگاههای آسیا

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد