2:02:13 - چهارشنبه 27 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری یاسوج با چالش تورم نیرو مواجه است
شهرداری یاسوج با چالش تورم نیرو مواجه است
یاسوج- ایرنا- بر اساس بررسی های انجام شده افزون بر ۷۵۰ نیروی مازاد در بدنه شهرداری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد این نهاد عمومی غیردولتی را در زمینه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان با چالش مواجه کرده است.

به گزارش ایرنا ، چالش نیروی مازاد در شهرداری در حالی است که گفته می شود بیش از ۱۵۰ نفر نیروی دیگر در دوره فعلی به مجموعه شهرداری یاسوج اضافه شده است.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه با تایید این خبر به ایرنا گفت: شهرداری و شورای اسلامی باید با توجه به وجود چنین معضلی اجازه ورود نیروهای جدید به بدنه این نهاد عمومی و مهم مدیریت شهری را نمی دادند.
سید حسین کاظمی افزود: هم اینک بر اساس بررسی های انجام شده بیش از ۱۵۰ نیروی مازاد در بدنه شهرداری یاسوج مشغول شده اند و کار را برای خدمات رسانی مطلوب و هزینه کرد منابع در بخش های دیگر با چالش اساسی مواجه کرده اند.
کاظمی همچنین ساخت و سازهای غیرمجاز و نبود زیرساخت های لازم در اثر سوء مدیریت شهری را از دیگر چالش ها و مشکلات شهرداری های ۱۷گانه استان به ویژه شهرداری یاسوج دانست و گفت: با روزمرگی ها و بی برنامگی نباید انتظار رفع این مشکلات را داشت.
کهگیلویه و بویراحمد با حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای ۱۷ شهر و یک هزار و ۶۷۶ روستای دارای سکنه است.
۳۰۱۶/۱۶۶۲


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مرکز تخصصی خدمات ناباروری کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد
تبليغات
بانک پاسارگاد