۲:۵۶:۰۴ - چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شمار گردشگران کهگیلویه و بویراحمد از ۸۰۰ هزار نفر گذشت
شمار گردشگران کهگیلویه و بویراحمد از ۸۰۰ هزار نفر گذشت
گروه اجتماعی ـ مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اول تعطیلات نوروزی تا یازدهمین روز از فروردین ۹۸ حدود ۸۷۰ هزار و ۷۵۶ نفر از جاذبه‌ها و مناطق گردشگری استان دیدن کردند.

شمار گردشگران کهگیلویه و بویراحمد از 800 هزار نفر گذشت

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، محمود باقری، مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۱۲ فروردینماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در روز یازدهم فروردینماه ۱۲ هزار و ۶۳۱ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد اقامت و اسکان داشتهاند.
وی ادامه داد: همچنین تعداد بازدید کننده از آثار و جاذبههای کهگیلویه و بویراحمد ۵۵ هزار و ۱۵۳ نفر بوده است.
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از اسکان گردشگران از استان از روز نخست تعطیلات تا پایان یازدهم فروردین ارائه داده که بر اساس آن تعداد اسکان یافتگان در استان ۶۴۰ هزار و ۲۵۶ نفر بوده است.
باقری بیان کرد: از ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین سال ۹۷ یک میلیون و ۸۰ هزار و ۵۵۳ نفر اقامت کننده، یک میلیون و ۸۴۳ هزار و ۱۳۴ نفر بازدید کننده در استان ثبت شد.
وی تصریح کرد: بارش های سامانه اخیر بر کاهش تعداد گردشگران از این استان تاثیر زیادی داشت که هم اینک با پایدار شدن شرایط آب و هوایی شمار گردشگران رشد قابل توجهی یافته است.
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همچنین آمار بازدیدهای نوروزی تا امروز ۸۵۱ مورد بوده است.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir
تبليغات
بانک پاسارگاد