18:46:46 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت مخابرات وارد بازی‌های سیاسی نمی‌شود؛ حمایت از کالای ایرانی اولویت مخابرات
شرکت مخابرات وارد بازی‌های سیاسی نمی‌شود؛ حمایت از کالای ایرانی اولویت مخابرات
عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران حمایت از کالای ایرانی را اولویت این شرکت دانشت و گفت: شرکت مخابرات وارد بازی‌های سیاسی نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ابراهیم یافتیان در آئین معارفه و تکریم مدیرعامل سابق و جدید شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مخابرات به عنوان یکی از شرکتهای خدمات رسان تاکنون خدمات ارزندهای را در کشور انجام داده است.

وی با تاکید بر سرعت بخشی به توسعه و نگهداری در شرکت مخابرات عنوان کرد: با توسعه درآمد ایجاد میشود ومردم تلفن می خواهند و اینکه به صرفه نیست دوغ و کشک است بلکه همه جا مقرون به صرفه است.

یافتیان با اشاره به سال رونق تولید عنوان کرد: برخی تجهیزات ایرانی بهتر از خارجی کار میکند و استفاده و حمایت از تولید داخل سبب ایجاد شغل میشود و سیاست هیئت مدیره مخابرات استفاده از تولیدات داخل با هدف رونق تولید است.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد شرکت مخابرات ایران حق الناس و ۲۰ درصد بیت المال است، تاکید کرد: نباید برای حفظ صندلی و دو روز ریاست زیر مجموعه خود را له کنیم و باید در حفظ بیت المال کوشا باشیم.

عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات بیان کرد: مدیران افراد متملق و چاپلوس را از خود دور کنند چرا که چنین افرادی هر مدیری میآید با او هستند و پس از مدتی شب نامه علیه این و آن مینویسند و چنین افرادی مانع توسعه و نگهداری در مخابرات هستند.

یافتیان تاکید کرد: به خانواده معظم شهدا و ایثارگران احترام بگذاریم به خاطر اینکه میز و صندلی مدیران ما مدیون این قشر هستند و باید تکریم و قدرشناسی شوند.

وی با اشاره به اینکه تمام شرکتهای مخابرات استانها ماهانه از سوی شرکت مخابرات ایران رصد می شوند، گفت: وارد بازیهای سیاسی نمیشویم اما از هر کسی که بتواند کار مردم را جلو ببرد، استفاده میکنیم.

خبر جدید  دهه فجر امسال افتتاح سالن ورزشی چنگلوا

یافتیان با تاکید بر اینکه شرکت مخابرات جای خدمت رساندن به مردم بوده و هر کس خدمت میکند بسیجی است، ادامه داد: خدمت به مردم برای ما میماند ما مدیران با یک برگه آمدیم و با یک برگه نیز میرویم.

وی عنوان کرد: تا دیروز میگفتیم این سرویسها را داریم و مشتری مجبور بود از ما بخرد اما هم اکنون مشتری برای ما مشخص میکند که چه میخواهد و اگر مخابرات ندهد از شرکتهای دیگر خریداری میکند.

یافتیان افزود: مجموعه مخابرات در استان با نماینده عالی دولت و مجمع نمایندگان تعامل داشته باشند و البته کارهای که خارج از عرف و قانون باشد، انجام ندهید.

به گزارش تسنیم، در پایان این آئین از خدمات عبدالحسین افتخاری تقدیر و سید محمد هادی امیری به عنوان مدیر جدید شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد