11:47:32 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است
شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم، گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی فراهم است.

سید هاشم موسوی جهانآباد در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ۷ شهرک صنعتی استان دارای گاز، ۹ شهرک و ناحیه صنعتی دارای خطوط اشتراک تلفن ثابت، ۱۲ شهرک و ناحیه صنعتی دارای آب با ظرفیت ۲۰۰ لیتر بر ثانیه و ۱۳ مورد نیز دارای برق است.

وی ظرفیت برق این تعداد شهرک و ناحیه صنعتی را ۹۵۲ مگاوات عنوان کرد و افزود: ۲۷ کارگاه کوچک توسط شرکت شهرکهای صنعتی احداث شده که ۱۲ مورد به بهرهبرداری رسیده است.

موسوی ابراز کرد: مساحت اراضی در اختیار شهرکهای صنعتی یک هزار و ۵۳۹ هکتار بوده که از این میزان ۶۳۹ هکتار در اختیار واحدهای صنعتی و ۸۵ هکتار نیز فضای سبز است.

وی با اشاره به اینکه از ۲۱ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان ۱۴ شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران است، بیان کرد: تاکنون ۱۶۴ هکتار زمین در قالب ۸۰۳ قرارداد در شهرکهای صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده است.

موسوی با بیان اینکه ۳۱۳ واحد صنعتی در نواحی و شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: سهم اشتغالزایی این واحدها بیش از ۴ هزار و ۸۳۵ نفر است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در راستای ارتقای علمی و توانمندسازی شاغلان واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی آموزشهای مناسب و لازم ارائه میشود.

خبر جدید  توسعه خوشه های صنعتی با تکیه بر کسب و کارهای نو در استان

موسوی تصریح کرد: ۱۳ خوشه کسب و کار در این استان با هدف استفاده از مدل توسعهای خوشههای کسب و کار، حمایت و ایجاد هماهنگی بین دستگاههای اجرایی شناسایی شده و یک خوشه نیز در حال پیاده سازی است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد