19:45:08 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه باید بخود ببالد که دشمن با آن عداوت می‌کند
سپاه باید بخود ببالد که دشمن با آن عداوت می‌کند
ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه پاسداران باید به خود ببالد که دشمن با سپاه دشمنی می‌کند و با هر گفتمانی هم این دشمنی را آشکار می سازد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه پاسداران باید به خود ببالد که دشمن با سپاه دشمنی می‌کند و با هر گفتمانی هم این دشمنی را آشکار می سازد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، "سیدشرف الدین ملک حسینی" در مراسم جشنی به مناسبت اعیاد شعبانیه که با حضور سپاهیان و مسئولان ارشد استانی درحسینیه ثارالله یاسوج برگزار شد، اظهار داشت:سپاه پاسداران در مسیر جهاد و مقاومت درخشیده و موفق هم بوده است.

وی با اشاره به برخی از تحولات منطقهای و حضور سپاه پاسداران در این تحولات، خاطرنشان کرد: همه میدانند که حضور سپاه پاسداران ایران در کشورهای عراق و یمن و سوریه یک حضور مقتدرانه بوده و دشمن هم این را بخوبی درک کرده است.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلسخبرگان رهبری افزود:دشمنان اسلامهرگاه خواستند به شیعه لطمه وارد کنند شکست آنها از همان نقطه آغاز شده است.

ملک حسینی با تاکید بر اینکه دشمن از استقلال و وحدت میترسد و هر ندایی که برخلاف وحدت باشد را دشمن میپسندد، ادامه داد: رمز آبرومندی انقلاب چیزی جز وحدت و استقلال نیست و آنچه که در چند روز گذشته راجع به سپاه پاسداران ایران رخ داد سبب ایجاد امید و وحدت بین نیروهای مسلح و همچنین سبب وحدت حول محور مقاومت خواهد شد.

وی گفت: شما(سپاهیان) راهی را انتخاب کرده اید که باید در سختی ها استقامت کرده و وعده الهی این است که پرودگار متعال آرامش به کسی خواهد داد که استقامت ورزید.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ویژگی دوم شما این بوده که جهاد را انتخاب کرده اید، تصریح کرد: شما پرچمدار عزت انسانهایی بوده اید که جهاد را انتخاب کرده اند.

خبر جدید  خادمین راهیان نور گچساران تجلیل شدند

ملکحسینی با طرح این سئوال که وقتی سپاهیان انقلاب اسلامی برای دفاع از شرف و عزت مرزهای ایران راه جهاد و شهادت را انتخاب کرده اند، آیا با وجود این شرایط، دشمن از آنان تعریف خواهد کرد؟ اظهار داشت:سپاه تحت قدرت ولایتالله و اسلام بوده و تمام تجهیزاتی را که شما دارید دشمن هم دارداما آنها دست بالای قدرت یعنی خداوند متعال را ندارند.

وی گفت:رمز اقتدار شما تکیه بر توان خودتان است و اگر قدرت هسته ای دارید مدیون توان و تکیه بر توان داخل خودتان است و وحشت دشمن از استقلال شما خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:دشمن از استقلال و وحدت میترسد و هر ندایی که بر خلاف وحدت باشد مورد پسند دشمنان است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد