19:19:45 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردار سلامی: خود را برای جنگ‌های بزرگ آماده کردیم؛ خلیج‌فارس دیگر میدان عرض‌اندام آمریکا نیست + فیلم
سردار سلامی: خود را برای جنگ‌های بزرگ آماده کردیم؛ خلیج‌فارس دیگر میدان عرض‌اندام آمریکا نیست + فیلم
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما برای جنگ‌های بزرگ خود را آماده کرده‌ایم و امروز قدرت انقلاب‌مان از قلب این سرزمین تا مدیرترانه و دریای سرخ امتداد یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سردار حسین سلامی در نخستین یادواره سرداران و شهدای ایل بهمئی اظهار داشت: امروز هزاران کیلومتر آن سوی مرزها، دشمنان را تعقیب میکنیم و آنان را خسته و افسرده کردهایم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: امروز شمیر جهاد مسلمانان که ضامن سعادت آنان است از نیام برکشیده شده، نبضهایشان دیگر کُند میزند، مسلمانان به پا خواستهاند و مشق مقاومت را از شما آموختهاند.

سردار سلامی با اشاره به اینکه ما در همه صحنهها با دشمن در مقیاس جهانی درگیر بودیم، ادامه داد: من از قلب مقاومت ایران از این سرزمین که دیار جوانمردان است، از قلب بهمئی، از زبان قلب مردمان بهمئی به دشمنان میگویم ما به زودی شما را شکست میدهیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: ما برای جنگهای بزرگ خود را آماده کردهایم، امروز قدرت انقلابمان از قلب این سرزمین تا مدیرترانه و دریای سرخ امتداد یافته و دیگر خلیج فارس میدان عرض اندام قدرتی همانند آمریکا نیست.

سردار سلامیخاطرنشان کرد: مذاکره یعنی فرصت دادن به دشمن برای بازسازی قدرتش؛ ما با شما در میدان جنگ سخن میگوییم چه این جنگ اقتصادی باشد، چه سیاسی.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  خسارت 32 میلیارد ریالی سیل به تاسیسات برقی کهگیلویه و بویراحمد
تبليغات
بانک پاسارگاد