11:40:45 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در کما؛ گرایش به مصرف ماری و قرص روانگردان در مدارس روبه افزایش است
سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در کما؛ گرایش به مصرف ماری و قرص روانگردان در مدارس روبه افزایش است
دانش آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد به فکر تامین ماری و قرص روانگردان هستند ولی سازمان دانش آموزی این استان دل خوش به برگزاری اردو برای ۳۰۰ دانش آموز دختر و پسر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، اردیبهشت ماه سال ۷۸ با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور اعتلای شخصیت دینی، اخلاقی، عاطفی، علمی و اجتماعی دانش آموزان و ایجاد زمینه مشارکت همه جانبه آنها در زمینههای اعتقادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و هنری سازمان دانش آموزی تشکیل شد.

دشمن مدارس و دانش آموزان را هدف قرار داده و در کمین آنان نشسته تا بلکه از این طریق بتواند با انقلاب اسلامی و دین مبین اسلام به دشمنی بپردازد و شاید یکی از مهمترین دلایل تاسیس سازمان دانش آموزی نیز مقابله با نقشههای دشمنان بوده است موضوعی که در کهگیلویه و بویراحمد به فراموشی سپرده شده است.

سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد تنها دل خوشیاش در سال گذشته برگزاری اردو برای ۱۵۰ دانش آموز دختر و ۱۵۰ دانش آموز پسر بوده است و در دیگر حوزهها که جزو اهداف تاسیس این سازمان بوده حرفی برای گفتن ندارد.

این روزها دانش آموزان بخشی از وقت خود را در فضای مجازی چرخ میزنند، موضوعی که جدیترین تهدید برای این قشر به شمار میرود ولی سازمان دانش اموزی در این زمینه برنامهای نداشته و به راحتی در کنار آن میگذرد و البته بی رمقی این سازمان در حوزههای مختلف بیانگر این بوده که در مجموع به کما رفته است.

انتظار میرود مسئولان سازمان دانش آموزی به صورت شفاف از عملکرد خود در حوزه خودباوری فرهنگی، ترویج روحیه تعاون و همکاری، نیکو کاری، نوع دوستی و مشارکت در ارتباطهای بینالمللی و برنامهریزی برای اوقات فراغت دانشآموزان آمار ارائه کرده و از کلی گویی پرهیز کنند تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.

خبر جدید  بساط بخاری‌های نفت‌سوز در کهگیلویه و بویراحمد جمع شود

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد ضریب شیوع مواد مخدر در بین دانش آموزان این استان با ساختاری قومی و قبیلهای را ۱٫۱ عنوان میکند در حالی در این ساختار حتی بودن یک نفر دانش اموز معتاد سخت است و باید چرایی این موضوع دقیق واکاوی شود زیرا این مهم از یک بحران بزرگ در آینده خبری میدهد.

سید ناصر رضایی وضعیت اعتیاد در مدارس استان را نسبت به میانگین کشوری بهتر ارزیابی میکند و میگوید: دانش آموزان در سالهای جدید به مصرف ماری و قرص روانگردان روی آوردهاند و در مجموع مصرف شیشه در این دیار کم است.

وی افزود: سازمان دانش آموزی میتواند در راستای آگاهی بخشی و ارتقای دانستههای دانش آموزان و معلمان کار کنند هرچند آموزش و پرورش استان در این زمینه عملکرد خوبی دارد.

انتهای پیام/ن


منبع :: سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در کما؛ گرایش به مصرف ماری و قرص روانگردان در مدارس روبه افزایش است

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد