19:17:42 - شنبه 13 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت ۸۰۰ واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه و بنیاد برکت
ساخت ۸۰۰ واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه و بنیاد برکت
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸۰۰ واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه و بنیاد برکت برای مددجویان مناطق محروم در حال ساخت است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشریدر دیدار با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمدگفت: همه کشور و ملت ایران قدردان سپاه بوده و هستند و به فرمایش معمار کبیر انقلاب «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».

وی با بیان مشخص بودن رسالت سپاه پاسدارانافزود: در همهجا و در تمام ابعاد جامعه ازجمله ابعاد اعتقادی، تربیتی، بازسازی و اقتصادی حضور سپاه مشخص است و امروز بهتر از هرروز کار خود را انجام میدهد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمدعصبانیت دشمنان اسلام و بهخصوص آمریکا از سپاه را بیان کرد و افزود: عصبانیت امروز استکبار نشاندهنده این است که سپاه در همه صحنهها کار خود را درست انجام میدهد و این امر به مذاق دشمن خوش نمیآید.

مبشری ادامه داد: این اقدام دشمنان اسلام نشاندهنده موفقیت سپاه پاسداران در عرصههای نظامی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر بخشهاست که موجب شده نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریستها توسط آمریکا قرار گیرد و این نشاندهنده حماقت دشمنان اسلام است.

وی بابیان اینکه سپاه اقتدار و افتخار نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: سپاه همواره یاور محرومان و نیازمندان است و ما امدادگران کمیته امداد خود را عضوی از سپاه و بسیج میدانیم و به سپاهی و بسیجی بودن خود افتخار میکنیم.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه وبویراحمد بااشاره به تفاهمنامه میان این نهاد و سپاه فتح استان گفت: بر اساس این تفاهمنامه ۸۰۰ واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه و بنیاد برکت برای مددجویان مناطق محروم با ضریب هفت و هشتدر استان در حال ساخت است.

خبر جدید  گرامیداشت مقام شامخ پدران آسمانی در یاسوج

مبشری با قدردانی از مجموعه سپاه کهگیلویه و بویراحمد، احداث مسکن، ایجاد اشتغال، استفاده از ظرفیتهای گروههای جهادی، همکاری در برگزاری جشنهای ملی و ارائه خدمات بهداشتی به مددجویان را ازجمله محورهای تفاهمنامه کمیته امداد با سپاه پاسداران اعلام کرد.

سرهنگ حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمددر این دیداربا اشاره به اینکه محرومیتزدایی در دستور کار سپاه قرار دارد و آنچه در توان دارد در این مسیر به کار میگیرد، گفت: هدف ما این است که با عزم و ارادهای جهادی بتوانیم قدم خیری در زمینه محرومیتزدایی و حل مشکل محرومان و نیازمندان در کشور برداریم.

وی با بیاناینکه وظیفه سپاه این است که در همه شرایط و بهخصوص شرایط بحرانی با تمام امکانات در کنار مردم باشد، افزود: توهین دشمنان اسلام به سپاه نشان داد که سپاه در بطن مردم قرار دارد و توهین به سپاه توهین به ملت است.

خرمدل تأکید کرد: سپاه خود را متعلق به مردم میداند و در هیچ برههای از مردم جدا نیست و بهعنوان یک خادم همیشه در کنار مردم است.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد