13:09:03 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیرساخت های فضاهای آموزشی باشت نیازمند تقویت است
زیرساخت های فضاهای آموزشی باشت نیازمند تقویت است
گچساران- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش باشت گفت: استفاده از بخاری های نفتی در تعدادی از کلاس های درس،نبودن سرویس های بهداشتی در برخی مدرسه ها و ۲ شیفت بودن تعداد زیادی از آموزشگاه ها از جمله مشکلات زیرساخت های آموزشی این شهرستان است که نیازمند حمایت مسئولان و خیران است.

محمود نظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون ۳۲۴ دانش آموز شهرستان باشت در مدارسی تحصیل می کنند که در آنها از بخاری های نفتی برای تامین گرمای کلاس های درس استفاده می شود.
وی بیان کرد: بخاری های نفتی در ۵۱ مدرسه با ۸۰ کلاس درس باشت مستقر است.
نظری با اشاره به تجربیات تلخ در مدارسی که از بخاری های نفتی استفاده می کنند به ویژه حادثه آتش سوزی در یکی از مدارس استان سیستان و بلوچستان از خیران و مسئولان خواست برای رفع این مشکل چاره اندیشی کنند.
مدیر آموزش و پرورش باشت گفت:۴۰ واحد آموزشی این شهرستان سرویس بهداشتی ندارند که ایجاد چنین زیرساخت هایی برای سلامت دانش آموزان ضروری است.
نظری افزود: نبودن انشعاب آب در ۵۹ مدرسه از دیگر کمبودهای مدارس این شهرستان است.
وی بیان کرد: ۱۲ مدرسه این شهرستان ۲ شیفت هستند که یک شیفت شدن این مدارس نقش مهمی در بهبود میزان یادگیری دانش آموزان دارد.
نظری گفت: هم اکنون چهار طرح ورزشی نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد که تکمیل آنها می تواند بخشی از مشکلات فضاهای آموزشی باشت را رفع کند.
نظری با اشاره به اینکه طرح های آموزشی نیمه تمام این شهرستان ۱۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خواستار شتاب بخشی به اجرای این پروژه های مهم شد.
شهرستان باشت با حدود ۲۲ هزار نفر جمعیت چهار هزار دانش آموز با ۱۳۰ مدرسه دارد.
۸۱۴۳/۶۱۱۰

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اورژانس بیمارستان دهدشت با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
تبليغات