14:20:40 - یکشنبه 3 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زیرساخت‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تقویت شود
زیرساخت‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تقویت شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان سرشار از منابع نفت و گاز است که زیرساخت‌های صنعتی به شکل قوی در آن شکل نگرفته و نیاز به توجه ویژه‌ای دارد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علیمحمد احمدی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار کرد: این استان بهترین ظرفیت در ابعاد مختلف شرایط آب، هوا، زمین، انرژی وجغرافیایی را برای پروژههای اقتصادی دارد که در این راستا باید مطالعات و حمایت لازم برای احداث پروژههای صنعتی، معدنی، تجاری، تولیدی صورت گیرد.

وی افزود: با تلاشها و پیگیرهای بهعمل آمده دولت خواهان برداشتن موانع پیش روی تولید، اشتغال و صنعت در این استان است و ما هم با توجه به ظرفیتهای استان و انتظارات مردم پیگیر این امور هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:کهگیلویه و بویراحمد سرزمینی کشاورزی و سرشار از منابع نفت و گاز است که زیرساخت های صنعتی به شکل قوی شکل نگرفتهو نیاز به توجه ویژهای دارد و باید نقاط قوت و ضعف آن بررسی شود.

احمدی با بیان اینکه، حفظ، رفع موانع و توسعه بنگاههای کوچک و متوسط ازجمله عوامل مؤثر در رشد و توسعه سیستمهای اقتصادی استان است، تأکید کرد: واحدهای تولیدی این استان از سوی دولت تشویق و حمایت شوند.

در این نشست اساسیترین مشکلات واحدهای صنعتی، تولیدی، اشتغالزا و اقتصادیکه اغلب در استان قابل رفع نیستند از سوی استاندار مطرحو مشکلات تعدادی از این واحدهای تولیدی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قرآن قانون اساسی زندگی است/ ضرورت نظام سازی بر پایه قرآن
تبليغات
بانک پاسارگاد