2:56:55 - یکشنبه 3 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنگ انقلاب در ۲ هزار آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد
زنگ انقلاب در ۲ هزار آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد
گروه اجتماعی ــ همزمان با گرامی‌داشت سالروز ورود امام خمینی‌(ره) به میهن زنگ انقلاب در ۲ هزار آموزشگاه استان کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد.

زنگ انقلاب در 2000 آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد نواخته شد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، سیدمحمدکاظم نظری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز، ۱۳ بهمنماه در آیین نواختن زنگ انقلاب در ۲ هزار آموزشگاه استان، گفت: مهمترین وظیفه مربیان آشنایی دانشآموزان با انقلاب اسلامی، امام راحل و آرمانها در کنار آموزش است.
همچنین، هادی زارعپور، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز اظهار کرد: آشنایی با ویژگیهای امام خمینی(ره) بیان عوامل پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، هوشمندی در مقابل جنگ نرم دشمن از اولویتهای آموزش به دانشآموزان است.
وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) پیوند دین و سیاست تجلی یافت. آزادی یکی از آرمانهای انقلاب بود که از حقوق اساسی و ابتدایی انسانهاست.
بنابراین گزارش، همچنین، حجتالاسلام سیدجواد خاضع، رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: از مهمترین برکات جمهوری اسلامی توسعه سواد زنان و حضور بانوان در عرصههای مختلف است، ضمن اینکه انقلاب اسلامی و اسلام به زنان کرامت و عزت داد.
وی افزود: پیشرفتهای علمی، فرهنگی، عمرانی و بهداشتی استان مرهون نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: همه اقشار مختلف مردم متحد و منسجم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی شرکت میکنیم.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رانش زمین روستای «آبیدک زیلایی» را در بویراحمد بلعید




تبليغات
بانک پاسارگاد