1:59:51 - سه‌شنبه 19 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از نخستین مجله انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی استان
رونمایی از نخستین مجله انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی استان
۲۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: دعوت ازرونمایی از نخستین مجله انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی استان اساتید مشهور ایرانی خارج از کشور، اساتید دارای وجه بین المللی و اعضای هیأت علمی دانشگاههای سراسر کشور برای عضویت در تحریریه این مجله در ارتقاء و ترقی این نشریه نقش موثری دارد.
اورنگ ایلامی با اشاره به انعقاد تفاهم نامههای دانشگاه علوم پزشکی استان با دانشگاههای برزیل، ترکیه، روسیه و آرژانتین افزود: یکی از مفاد این تفاهم نامهها انجام فعالیتهای پژوهشی و نشر پژوهش است که در زمینه توسعه مجله انگلیسی زبان “مراقبتها و مهارتهای بالینی” میتوان استفاده کرد.

وی گفت: در صورت رشد و توسعه این مجله انگلیسی امکان درآمد ارزی برای دانشگاه وجود دارد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: فصلنامه دنا در سال ۸۵ در دانشکده پرستاری آغاز به کار کرد و تا سال ۹۰ منتشر شد که بنا به دلایلی روند انتشار آن متوقف شد.
نازآفرین حسینی با بیان اینکه سال ۹۳ اقدامات لازم برای تغییر نام این مجله با عنوان مهارتها و مراقبتهای بالینی انجام شد، بیان کرد: در همین سال این نام تصویب و پروانه بهرهبرداری آن صادر شد.
وی با اشاره به انتشار نخستین شماره مجله انگلیسی زبان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با عنوان “مراقبتها و مهارتهای بالینی” به صورت آنلاین، ادامه داد: این مجله در موضوعات پزشکی، پرستاری، مامایی، پیراپزشکی و مراقبتهای بالینی فعالیت دارد.
حسینی افزود: هشت مقاله علمی در اولین شماره این مجله انتشار یافته و مجله هم اینک به صورت فصلی منتشر میشود که بنا بر این است که با انجام کارهای لازم روند انتشار در آینده به صورت ماهیانه انجام شود.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  اصلاح و بهسازی معابر روستای سعادت آباد باشت
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد