11:33:38 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روستاهای بویراحمد بعد از ۴۰ سال از نعمت راه برخودار شدند
روستاهای بویراحمد بعد از ۴۰ سال از نعمت راه برخودار شدند
مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد از احداث و بهره برداری محور ارتباطی برای روستاهایی در شهرستان بویراحمد که برای نخستین بار از نعمت راه برخوردار شده‌اند، خبر داد. به گزارش ایلنا از یاسوج و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، “محمدعلی علیمردانی” در حاشیه بازدید […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد از احداث و بهره برداری محور ارتباطی برای روستاهایی در شهرستان بویراحمد که برای نخستین بار از نعمت راه برخوردار شده‌اند، خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج و به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، “محمدعلی علیمردانی” در حاشیه بازدید از این پروژه گفت: برای نخستین بار روستاهای لال به شهرون از نعمت راه دسترسی بهره مند شدند.

وی افزود:‌ برای نخستین بار امکان دسترسی روستاهای لال به شهرون به امکانات و تسهیلات زندگی که تاکنون به سختی امکان‌پذیر بود به همت اداره کل راه وشهرسازی استان هموار شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه روستایی لال به شهرون از توابع دهستان زیلایی بخش مارگون قابل بهره برداری که نکته قابل تامل اینکه تاکنون روستانشینان این روستاها از نعمت راه دسترسی محروم بودند.

علیمردانی افزود: پیش از آغاز این پروژه هیچگونه اقدامی هرچند کوچک در خصوص احداث جاده صورت نگرفته بود که با همت مسئولین استانی و کشوری این اقدام میسر شد.

وی اظهار داشت: با احداث این جاده، دسترسی اهالی روستاهای مذکور به دیگر روستاها و نیز امکانات و تسهیلات زندگی که پیش از این به سختی امکانپذیر بود هموار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه مذکور به طول هفت کیلومتر و  با اعتباری معادل ۱۲ میلیارد ریال در تیرماه امسال عملیات شروع شده بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پوشش باسوادی ۹۲.۷ جمعیت استان
تبليغات