3:11:37 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقص‌ چاله چوله‌ها در خیابان‌های یاسوج؛ خوش آمدگویی به مسافران با کنده‌کاری+تصاویر
رقص‌ چاله چوله‌ها در خیابان‌های یاسوج؛ خوش آمدگویی به مسافران با کنده‌کاری+تصاویر
یاسوج که عنوان پایتخت طبیعت ایران را با خود یدک می‌کشد، پر از چاله چوله به استقبال نوروز می‌رود تا به مسافران و گردشگران دست دوستی دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، چاله چولههای دستگاههای خدمات رسان در کنار بی توجهی مدیریت شهری همچون زخمی عمیق بر پیکر پایتخت طبیعت ایران خودنمایی میکند تا همچنان شورای شهر به خواب زمستانی خود ادامه دهد.

وضعیت خیابانها و معابر شهر یاسوج به حدی اسفبار بوده که شهروندان به تردد در این خیابانهای پر از چاله چوله عادت کردهاند و رانندگان نیر حق اعتراضی برای خود قایل نبوده زیرا کسی برای این موضوع دل نمیسوزاند.

حال با آغاز فصل بهار و سفرهای نوروزی باید منتظر دلنگرانی مسافران و گردشگران از وضعیت خیابانهای پایتخت طبیعت ایران باشیم، شهری که از مواهب الهی از جمله جنگل، آب و طبیعت بکر سرشار بوده ولی همیشه از سوء مدیریت رنج برده است.

احساس میشود در ماههای اخیر دیگر عمران شهری پایتخت طبیعت ایران به فراموشی سپرده شده به گونهای که حتی جلسات شورای شهر بدون حضور خبرنگاران برگزار میشود و خبری از نسخههای شفا بخش برای درمان دردهای بیشمار حوزه عمران شهری وجود ندارد.

شرکتهای خدمات رسان از جمله آب، گاز، مخابرات و … با کند کاریهای که در اکثر خیابانهای شهر یاسوج انجام دادهاند، زخمی روباز بر پیکر زیبای این شهر نهاده که هر لحظه شاهد پاشیدن نمک بر این درد هستیم.

برخی معتقدند در چالههای چولههای خیابانهای شهر یاسوج میتوان مزرعه پرورش ماهی راه اندازی کرد تا از معضل بیکاری رهایی پیدا کنیم و شاهد تعادل قیمت ماهی در این شهر باشیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  جشنواره استانی رسانه و هفته دفاع مقدس
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد