1:30:48 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رعایت نکات ایمنی در مدارس سما ضروری است
رعایت نکات ایمنی در مدارس سما ضروری است
رئیس دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید نکات ایمنی در مدارس سما رعایت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یاسوج، کرم جانیپوردر جلسه هیئت رئیسه واحد یاسوج که بهمنظور رفع موانع و مشکلات و پیشگیری از خطرات احتمالی در واحد یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: پیامدها و آسیبهای فراوانی در جامعه وجود دارد و برخورد نامناسب موجب به وجود آمدن بهانه برای سودجویان میشود.

وی اضافه کرد: باید راهکارهایی را اتخاذ کنیم که از پیش آمدن چنین اتفاقاتی جلوگیری شود و در دانشگاههای استان کهگیلویه و بویراحمد هر حوزه موظف است مشکلات را بررسی و راهکار مناسب برای رفع آن را ارائه دهد.

رئیس دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمدعنوان کرد: با توجه وجود مدارس سما، حساسیت بیشتری در این حوزه وجود دارد و باید نکات ایمنی لازم که از عوامل بروز خطراتی برای دانشآموزان است، رعایت شود.

رحیم اکرامی، رئیس دفتر بازرسی ویژه هیئت امنااستان کهگیلویه و بویراحمد نیز اظهار کرد: با توجه به حادثه علوم و تحقیقات و دستور ویژه رئیس هیئت امنا و هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به پیشگیری حوادث احتمالی تلاش کنیم.

وی ادامه داد: حادثه علوم و تحقیقات از نظر حقوقی قابل پیگیری است و کارشناسان خبره راهنمایی و رانندگی در این بارهگزارش خود را اعلام خواهند کرد.

اکرامی بیان کرد: حادثه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات بهانهای شد برای سودجویان و منفعتطلبان تا با تحریک گروههای سیاسی، دنبال اهداف خود باشند و این کار اجازه بررسی اصل موضوع را به کارشناسان و گروه پیگیری نمیدهد بلکه دنبال حواشی هستند.

رئیس دفتر بازرسی ویژه هیئت امنااستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دکتر طهرانچی با این موضوع با جدیت و شهامت تمام برخورد و از طریق رسانه ملی از مردم و خانوادههای جانباختگان عذرخواهی کرد.

خبر جدید  تحقق بهتر اهداف با جلوگیری ازموازی کاری در حوزه آسیب های اجتماعی

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات