12:05:01 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۴۲ درصدی کمک‌های مردمی در استان کهگیلویه و بویراحمد
رشد ۴۲ درصدی کمک‌های مردمی در استان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمک‌های مردمی در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد رشد داشته است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه وبویراحمد، قباد مبشری با اشاره به اینکه تعالی و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی مرهون نوعدوستی،احسان و نیکوکاری مردم خیّر است، اظهار کرد: روزهای آخر سال که هیاهوی خرید برپاست، افرادی هستند که بهدلیل مشکلات اقتصادی، بیکاری و گرانی از خرید مایحتاج شب عید محرومندو شادی این روزها را لمس نمیکنند.

وی با بیان اینکه مراسم جشن نیکوکاری کمیته امداد در آخرین روزهای سال برای کمک به مددجویان این نهاد در آستانه سال نو برگزار میشود، افزود: مردم خیّر و نوعدوست هماستانی با حضور پرشور در جشن نیکوکاری امسال این نهاد، دستنیازمندان را در آغوش مهرشان نوازش دادند و به یاری همنوعان نیازمند شتافتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمدبا بیاناینکه جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در تاریخ ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اسفند در مدارس، پایگاههای کمیته امام خمینی امداد و مصلاهای نماز جمعه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اضافه کرد: مردم نیکوکار هماستانی به صحنه آمدند و با سرمایه احسان و نیکوکاری۳ میلیارد و ۴۱۴ میلیون تومان به نیازمندان این نهاد کمک کردند.

مبشری با بیان اینکه از میزان کمکهای مردمی جمعآوری شده در جشن نیکوکاری امسال ۲۱۴ میلیون تومان آن نقدی و مابقی بهصورت غیرنقدی جمعآوری شده است، تصریح کرد: این میزان کمک در ۸۰۱ پایگاه ثابت و سیار، مدارس، بسیج و مراکز نیکوکاری جمعآوری شد.

وی با بیان اینکه کمکهای مردم نوعدوست و سخاوتمند کهگیلویه و بویراحمد در جشن نیکوکاری امسال ۴۲ درصد در مقایسه باسال گذشته رشد داشت، یادآور شد: در جشن نیکوکاری سال گذشته مردم نیکوکار استان۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

خبر جدید  آمادگی مراکز گردشگری چرام برای استقبال از مسافران نوروزی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از مردم نیکوکار این استان به پاس حضور در جشن نیکوکاری این نهاد در سال جاری مطرح کرد: درود و سپاس نثار مردم خیّر هماستانی که با حضور پرشور خود در برنامههای کمیته امداد بهخصوص در جشنواره نیکوکاری در فرصت به دست آمده شادی خود با نیازمندان تقسیم کرده و یاریگر نیازمندان این نهاد مقدس بودند.

مبشری از همکاری صداوسیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، سازمان آموزشوپرورش و سازمان بسیج دانشآموزی که برای برگزاری هرچه باشکوهتر جشن نیکوکاری نهایت همکاری را داشتند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد