2:34:06 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۳ و نیم برابری واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان
رشد ۳ و نیم برابری واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان
در نه ماهه نخست امسال واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه پارسال سه و نیم برابر رشد یافته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت:درنه ماه نخست امسال بیش از ۱۱ و نیم هکتار زمین در قالب ۷۰ قرارداد در شهرکها و نواحی صنعتی استان به سرمایهگذاران واگذار شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال قریب سه ونیم برابر افزایش داشته است.
سیدهاشم موسوی افزود:شهرک صنعتی یاسوج ۳، شهرک صنعتی یاسوج ۴، ناحیه صنعتی امیرآباد، ناحیه صنعتی امامزاده جعفر (ع) ناصرآباد، شهرک صنعتی گچساران، ناحیه صنعتی دلی بجک بیشترین آمار واگذاری زمین را به خود اختصاص داده اند.
وی اضافه کرد:از مهمترین عوامل رشد واگذاری زمین در شهرکها و نواحی صنعتی استان اعطای مشوقات،شفافسازی و تسهیل در فرآیند واگذاری زمین،تسریع در بررسی درخواستهای سرمایهگذاران،ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات و زیرساختها در شهرکها و نواحی و ارتقای فضای کسب و کار میباشد.
موسوی با اشاره به قیمت مناسب حق انتفاع و واگذاری زمین در شهرکها و نواحی صنعتی در استان گفت:با توجه خدمات و زیر ساختهای موجود در شهرک و نواحی صنعتی قیمت حقوق انتفاع و خدمات به نسبت فضاهای مشابه دارای قیمت مناسب بوده که با شرایط ویژه به متقاضیان واگذار میشود.
وی افزود:هم اکنون در ۱۴ شهرک و ناحیه صنعتی استان شرایط برای واگذاری زمین و جذب سرمایه گذار فراهم است.
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تشدید نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد پروتئینی در ماه رمضان
تبليغات