3:00:49 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسانه ها مشاوران خوبی برای مسئولان هستند
رسانه ها مشاوران خوبی برای مسئولان هستند
یاسوج – ایرنا – فرماندار کهگیلویه با اشاره به نقش مهم رسانه ها در آگاهی بخشی و شفاف سازی گفت: مدیران می توانند از رسانه ها به عنوان مشاور برای برطرف کردن مشکلات حوزه کاری خود استفاده کنند.

جعفر نیکبخت سه شنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه از رسانه ها به عنولن رکن چهارم دموکراسی یاد می شود ، اظهار داشت: باید مسئولان از ظرفیت اطلاع رسانی رسانه ها برای خدمات رسانی بهتر به مردم و برطرف کردن مشکلات استفاده کنند.
وی با بیان اینکه قلم رسانه ها سیاست، اقتصاد و فرهنگ را جهت می دهد، گفت: آگاهی بخشی و روشنفکری از اهداف اصلی رسانه هاست.
نیکبخت مشکلات جامعه خبرنگاران را اشتغال، بیمه و مسکن دانست و گفت: باید برنامه ریزی لازم برای برطرف شدن مشکلات رسانه ها بصورت کلی از سوی مسئولان کشوری انجام شود.
وی یکی از سیاست های اصلی فرمانداری را اجرای طرح های اشتغال زا دانست و گفت: راه اندازی بنگاه های کوچک و زودبازده برای اشتغال زایی در اولویت خواهد بود.
فرماندار کهگیلویه بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در طول هفته از روستاهای محروم در بخش های مختلف بازدید خواهد شد.
نیکبخت بر رایزنی بیشتر با سیاسیون و احزاب مختلف تاکید کرد و اضافه کرد: از ظرفیت همه طیف های سیاسی برای برون رفت از مشکلات در شهرستان کهگیلویه استفاده خواهد شد.
کهگیلویه با بیش از ۱۴۰هزار نفر جمعیت دومین شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از نظر جمعیت و وسعت است.
۷۵۳۱/۱۶۶۲

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تیترهای پنجم دیماه روزنامه افکار مردم
تبليغات