13:04:02 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازی نخستین مرکز مشاوره حضوری پیش از ازدواج استان
راه اندازی نخستین مرکز مشاوره حضوری پیش از ازدواج استان
با تلاش ماموران انتظامی شهرستان گچساران ۴۶ کیلوگرم تریاک در محور گچساران به اهواز کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری در آیین آغاز راه اندازی نخستین مرکز مشاوره حضوری پیش از ازدواج استانبه کار این مرکز، تمرکز بر مسایل فرهنگی و اجتماعی را با استفاده از ظرفیت های علمی هدفی مهم برای استحکام بنیان اجتماعی عنوان کرد.
حجه الاسلام میر محمدی به گسترش فعالیتهای مشاوره ای و اقدام های پیشگیرانه برای مقابله با آسیبها در سالهای اخیر اشاره کرد و افزود: دولت با در نظر گرفتن اولویتهای این بخش برنامه های مدیریت فرهنگی و اجتماعی استان را حمایت می کند.
معاون توسعه و پیشگیری بهزیستی استان هم با بیان اینکه این مرکز نخستین مرکز مشاوره ای پیش از ازدواج استان است گفت: براساس تفاهم نامه های منعقد شده ثبت همه وقایع ازدواج در استان منوط به گذراندن خدمات مشاوره ای در این نوع مراکز است.
حسینی ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی این مرکز در سایر نقاط استان به زودی سایر شهرهای استان از مزایای آن برخوردار شوند.
بگفته وی سازمان بهزیستی در راستای مقابله با آسیبهای اجتماعی خدماتی از جمله مشاوره های تربیتی،تحصیلی،بین فردی و خانواده را در همه نقاط استان ارائه می دهد.
قرار است در این مرکز تمامی سر فصلهای آموزشی و روانشناختی زوج ها تا پیش از پیش از ازدواج در قالب مشاوره های تخصصی به آنها ارائه شود.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جنگل های چیتاب در آتش سوخت
تبليغات
بانک پاسارگاد