18:33:47 - دوشنبه 25 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه ارتباطی عشایر منطقه " بید انجیر " مسدود شد
راه ارتباطی عشایر منطقه " بید انجیر " مسدود شد
رئیس امور عشایر شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده گفت: به علت کوهستانی و صعب العبور بودن مناطق عشایری " بید انجیر " در بارندگی‌ها به دلیل ریزش کوه راه ارتباطی این مناطق مسدود می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، یکی از اهالی منطقه عشایری بید انجیر در تماس تلفنی با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: به دلیل ریزش کوه و راه افتادن سیلاب در درههای این منطقه راههای ارتباطی عشایر این منطقه قطع شده است.

خلیلی با بیان اینکه متاسفانه به دلیل شدن بارندگی علاوه بر راه ارتباطی، برق روستاهای مناطق بیدانجیر شامل تل سیاه، چال باغ، تلخدان، آب قنات، دشتک، اندرون و آبچنار قطع شده، افزود: از مسئولان خواهش میکنم که فکری به حال ما کنند.

رئیس امور عشایر شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده گفت: به علت کوهستانی و صعب العبور بودن این مناطق در بارندگیها به دلیل ریزش کوه راه ارتباطی این مناطق مسدود میشود.

سید خداداد اجتهادی با بیان اینکه به دلیل صعب العبور بودن در موقع بارندگی امکان بازگشایی راههای عشایری وجود ندارد، افزود: بلافاصله پس از بارندگیها برای بازگشایی راه ارتباطی عشایر این مناطق اقدام میشود.

وی گفت: آذوقه برای شرایط بحرانی پیشبینی شده و به صورت تلفنی توصیههای لازم به همه عشایر به خصوص عشایر مناطق پر خطر انجام شده است.

به گزارش تسنیم ۸ روستا در منطقه بیدانجیر وجود دارد که هر روستا به طور متوسط ۱۵ خانوار را در خود جای داده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com
تبليغات
بانک پاسارگاد