3:58:10 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی ۱۶ ایستگاه امدادی و راهنمایی هلال احمر در ورودی و خروجی شهر‌ها
راه‌اندازی ۱۶ ایستگاه امدادی و راهنمایی هلال احمر در ورودی و خروجی شهر‌ها
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ردیف بودجه مستقل برای ترمیم بافت تاریخی دهدشت اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: طرح راهاندازی 16 پست در مبادی وردی و خروجی شهر هاایمنی وسلامت مسافران نوروزی از ۲۸ اسفند آغاز و تا ۱۶ فردوین ادامه داد.
جهان بین افزود: در کنار این پستها فضای دوستدار کودک ایجاد میشود و پویشهای نه به تصادفات جادهای، نه به مواد مخدر و جشنواره صلح ودوستی راه اندازی میشود.
وی گفت:کودکان میتوانند با حضور در این پستها در زمینه این موضوعات نقاشی بکشند و این نقاشی ها به تهران ارسال و به آثار برتر هدایایی تقدیم میشود.
جهانبین ادامه داد:امسال هم برای کمک به مسافران نوروزی ۲ طرح ملی امداد و نجات نوروزی اجرا میشود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اضافه کرد: طرح امداد و نجات جادهای از امروز آغاز شده و تا ۱۶ فروردین ماه سال آینده در مناطق حادثه خیز استان اجرا میشود.
وی گفت: در حال حاضر تعداد ۱۴ پایگاه امداد و نجات جادهای در استان فعال است که از این تعداد هشت پایگاه موقت در محورهای مواصلاتی، پنج پایگاه ثابت و یک پایگاه امداد و نجات در منطقه کوهستانی دنا مستقر است.
جهانبین با بیان اینکه امسال یک هزار و ۵۲۰ امدادگر به صورت نفر روز در این طرح مشارکت دارند، افزود: در مجموع ۱۳ آمبولانس، پنج خودرو نجات و یک بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر در طرح امداد و نجات نوروزی در اختیار امدادگران است.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ساماندهی خیابان شهید بلادیان دوگنبدان
تبليغات
بانک پاسارگاد