14:55:03 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی پایگاه‌های آگاه‌سازی برای مقابله با ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
راه‌اندازی پایگاه‌های آگاه‌سازی برای مقابله با ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با شیوع موج سوم ویروس کرونا و برای مقابله با آن از سوی جهادگران استان پایگاه‌های آگاه‌سازی در سطح استان راه‌اندازی شده است.

مسعود پرهیزگار، مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد در گفتگوبا خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به صدور فرمان مجدد مقام معظم رهبری مبنی بر ورود دوباره نیرو‌های مردمی به عرصه مبارزه علیه کرونا گفت در طی چند ماه گذشته همچنان کمک‌های مومنانه و فعالیت‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در حوزه مقابله با کرونا در کهگیلویه و بویر احمد انجام می‌شد.
پرهیزگار اظهار کرد: با شیوع موج سوم ویروس کرونا و برای مقابله با آن از سوی جهادگران استان پایگاه‌های آگاه سازی در سطح شهرستان‌های استان راه اندازی شده است.
مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویر احمد خاطرنشان کرد: در این پایگاه‌ها جهادگران با اهدای ماسک به مردم راه‌های پیشگیری ازاین ویروس را هم آموزش می‌دهند.  
وی ادامه داد: در زمینه کمک‌های مومنانه هم بسته‌های کمک معیشتی ولوازم تحریر بین نیازمندان توزیع شد وهمچنین جهادگران ما در دانشگاه فرهنگیان با تولید و محتوا آموزشی برای دانش آموزان کمبود‌های مدارس و معمان را در این شرایط جبران می‌کنند.
پرهیزگار در ادامه مطرح کرد: با توجه به دستور العمل‌های ستاد مبارزه به ویروس کرونا از مردم انتظار داریم توجه‌ای ویژه‌ای به آن داشته باشند، اما گلایه‌ای اصلی ما از خود مسئولین است متاسفانه سلسله جلسات تودیع و معارفه مسئولین و جلسات غیر ضروری در استان برگزار می‌شود زیاد است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجرای طرح حفاظت از خرس قهوه ای/ تهیه پروپوزال پلنگ ایرانی
تبليغات
بانک پاسارگاد