8:56:31 - شنبه 31 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس کل جدید دادگستری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد +تصاویر
رئیس کل جدید دادگستری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد +تصاویر
در مراسمی رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون اول قوه قضاییه، استاندار و جمعی از مدیران استانی و قضات دادگستری استان معرفی شد .

در مراسمی رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون اول قوه قضاییه، استاندار و جمعی از مدیران استانی و قضات دادگستری استان معرفی شد . به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام غلامرضا مزارعی، رئیس کل سابق دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: عدالت جامعه را به قله سعادت و سربلندی می رساند . برای اجرای عدالت باید بسترهایی فراهم کرد . وی با بیان اینکه اجرای عدالت بستر سازی امنیت در جامعه را طلب می کند، عنوان کرد: ‌در سایه امنیت می توان عدالت را به احسن انجام داد . مزارعی اجرای عدالت را کاری دشوار اما ارزشمند دانست و اظهار کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و با برنامه ریزی مناسب خروجی بهتری را رقم بزنیم . رئیس کل سابق دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ورودی زیاد پرونده به قوه قضاییه، اظهار کرد: باید تلاش شود که با برنامه تعامل محور و نگاه صحیح دستگاه ها اقدامات مناسبی در این راستا عملیاتی شود . مزارعی خدمت به مردم و اجرای عدالت را یک نعمت دانست و خاطرنشان کرد: با مردم، مراجعین در همه دستگاه ها به خاصه دستگاه قضا به شکلی برخورد شود که علاقمند تر و عاشق‌تر نسبت به نظام شوند و نکند عملکرد ما فاصله ای بین مردم و مسئولین ایجاد کند . یار مستضعفین و ضعفا باشید و برای خدمت به مردم گام بردارید . حسن  نگین تاجی، رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از حسن اعتماد مسئولان ارشد قوه قضائیه بخصوص آیت الله رئیسی تشکر کرد و گفت: ان شاء الله بتوانم با توکل به خدا، توسل به ائمه معصومین(ع) و همراهی و تعامل و همکاری مسئولان استان آنچه را که برعهده گرفتم را به جا آورم. وی با اشاره به مبارزه با مفاسد اقتصادی از سوی دستگاه قضایی بیان کرد: امروز مردم از جرائم همچون اختلاس، ارتشاء، تصرف غیر قانونی در اموال دولتی، تبانی در معاملات دولتی، پولشویی و جرائم از این قبیل در بین مدیران و اشخاص عادی مردم ناراحت هستند. نگین تاجی اظهارکرد: سیاست دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد فرمان ۸ ماده ای رهبر معظم انقلاب اسلامی است. قاضی که قسم خورده و وظیفه اش خدمت به مردم است باید نگاه قومی و قبیله ای داشته باشد. رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حضرت الله رئیسی در مباحث مربوط به طرح عناوین در رسانه ها و جاهای دیگر به خوبی مطرح کردند که بسیار خوب است رسانه ها مسئولان را نقد کنند و در راه مبارزه با فساد همراه مسئولان باشند اما صحبت کردن براساس مستند و مدلل باشد. اگر قرار باشد بخاطر منافع شخصی، حزبی، قومی و قبیله ای آبروی اشخاص را زیر سوال ببریم قوه قضائیه چنین وضعیتی را تحمل نخواهد کرد. نگین تاجی تصریح کرد: در برخورد با مفاسد اقتصادی هیچ خط قرمزی را لحاظ   نخواهیم کرد و مسایل قومی و قبیله ای در این زمینه جایگاهی ندارد. وی ادامه داد: دانه درشت ها و مجرمان یقه سفید بدانند که دستگاه قضایی با هیچ کس تعارف ندارد و هیچ حاشیه امنی برای کسی وجود ندارد.
رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی ها من را به مهربانی می شناسند، عنوان کرد: اما به قول آیت الله رئیسی مهربانی هیچ منافاتی با قاطعیت در عمل ندارد و این وظیفه ماست. نگین تاجی بیان کرد: خواسته و مطالبه عمومی برخورد قاطعانه و شجاعانه به گونه ای که برکات عمل مشهود شود نه اینکه یک مبارزه ظاهری، شعار گونه و تظاهر گونه.   مردم باید در زندگی خود رونق تولید و رونق سرمایه گذاری در جامعه را مشاهده کنند. وی تاکید کرد: امید جوانان و متخصصانی که الان نمی توانند وارد عرصه اقتصادی شوند چون گردن کلفت ها و دانه درشت ها اجازه ورود به نخبگان و سرمایه گذاران واقعی نمی دهند. درصورتی که مبارزه صادقانه ما با فساد شکل بگیرد جوانان و سرمایه گذاران واقعی امیدوار می شوند. به گزارش ایسنا، در پایان این آیین از زحمات حجت الاسلام غلامرضا مزارعی رئیس کل سابق تجلیل و حسن نگین تاجی به عنوان رئیس کل جدید دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

خبر جدید  روز قدس، روز فریاد بلند امت اسلام است/ شکست قطعی معامله قرن

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات