1:19:19 - یکشنبه 12 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دغدغه‌ای جز ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان ندارم
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دغدغه‌ای جز ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان ندارم
سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خواستار جلوگیری از هزینه‌های غیر ضروری شد و گفت: ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان، پیگیری برای پرداخت مطالبات پرسنل، پزشکان و همچنین تولید درآمد جزو دغدغه‌هایم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، پرویز یزدانپناه ظهر امروز در نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: جا دارد از تلاشهای ۲۹ ماهه دکتر اورنگ ایلامی و تیم مدیریتیاش تقدیر و تشکر کنم.

وی تاکید کرد: انتظار میورد مجموعه همکاران و مدیران دانشگاه از حاشیه دوری کرده و با تعامل و همکاری پیگیر بر طرف کردن مشکلات حوزه بهداشت، درمان و آموزش باشند.

یزدانپناه تغییر مدیریتها را امری طبیعی دانست و ابراز کرد: مدیران و کارکنان دانشگاه طبق قانون و مقررات به وظایف خود عمل کنند و خود را در پیشگاه خداوند مسئول بدانند و باید از امنیت شغلی، اجتماعی و روانی همکاران صیانت شود.

وی خواستار جلوگیری از هزینههای غیر ضروری شد و افزود: یکی از مهمترین اولویتهای کاریام پیگیری برای پرداخت مطالبات پرسنل و پزشکان و همچنین تولید درآمد است.

یزدانپناه با تاکید بر اینکه برای افراد با هر اندیشهای احترام قائل هستیم، ادامه داد: هیچ گونه بی احترامی به مسئولان قبلی دانشگاه پذیرفتنی نیست و بعد از ارزیابی از عملکرد حوزههای مختلف، تغییرات لازم انجام میشود.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین رسالت خود را توسعه خدمات و ارتقای همه حوزه های دانشگاه میدانیم که در این زمینه دست تک به تک همکارانم با هر نگاه و سلیقهای را میفشارم و انتظار همکاری دارم.

یزدانپناه تصریح کرد: ضروری است معاونتها مختلف برای تحقق برنامههای اولویتدار حوزه های تحت سرپرستی خود سنگ تمام بگذارند و بدانند در این زمینه هیچ قصور و کم کاری پذیرفتنی نیست.

خبر جدید  ماجرای پیدا شدن «گراز» در منبع آب دمچنار بویراحمد

وی با تاکید بر اینکه از کم و کاستیهای حوزه بهداشت و درمان استان اطلاع کافی دارم، گفت: برای برطرف کردن مشکلات با تعامل با مجموعه مدیران ارشد استان، مجمع نخبگان و همکاران گام بر میداریم.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از معاونان دانشگاه خواست در کمترین زمان ممکن مشکلات حوزههای مختلف و وضعیت کنونی را برای برنامه ریزی بهتر ارائه کنند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد