۲:۴۵:۱۳ - سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دومین محموله تجهیزات شرکت نفت گچساران به خوزستان ارسال شد
دومین محموله تجهیزات شرکت نفت گچساران به خوزستان ارسال شد
گچساران – ایرنا – دومین محموله تجهیزات شامل ماشین آلات سبک و سنگین شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران روز دوشنبه برای استفاده در مناطق سیلزده استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش ایرنا، نخستین مرحله از تجهیزات و ماشین آلات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران سه روز پیش به مناطق سیلزده استان خوزستان ارسال شده بود.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: این تجهیزات با هدف سرعت بخشی به امدادرسانی به سیلزدگان و رفع مشکلات در حداقل زمان ممکن ارسال شده است.
هوشنگ صیدالی همچنین از ارسال اولین محموله از کمک های مواد غذایی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به موکب کارکنان این شرکت در استان خوزستان خبر داد.
وی تصریح کرد: با توجه به استقبال پرشور همکاران از پایگاه جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان کشور تا پایان روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی است.
صیدالی بیان کرد:ب ه اطلاع آن دسته از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که با تماس خواستار پرداخت سیستمی کمک های خود هستند، می رساند فرم های داوطلبانه کسر از حقوق در اختیار امور اداری های ادارات شرکت بهره برداری نفت گچساران قرار گرفته است و متقاضیان می توانند فرم مربوطه را دریافت و مبلغ دلخواه خودرا واریز کنند.
وی بیان کرد: پنج پایگاه جمع آوری کمک های کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حال جمع آوری کمک های اهدایی کارکنان این شرکت است.
صیدالی توزیح داد: این پایگاه ها در اداره مرکزی نفت گچساران ،پارک ایران بستر ،محوطه پارکینگ امور فرهنگی و هنری ،مسجد امام حسین (ع) کوی طالقانی و محوطه فروشگاه رفاه دایر شده است.
وی اظهار داشت: شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران بنا به وظایف اجتماعی، از بدو ورود سامانه های پربارش به کشور آمادگی خود را برای کمک به مناطق مختلف اعلام کرده است.
اسکان مسافران نوروزی در ورزشگاه ها و مناطق امن، اعزام کارشناسان و متخصصان برای تعمیر زیرساخت های آسیب دیده از سیل از خدمات مهم کارکنان شرکت نفت گچساران در جریان سیل های اخیر بوده است.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران هفت هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی دارد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های مهم زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ایران است.
این شرکت با بهره گیری و توانمندی از ۱۰ واحد بهره برداری، پنج کارخانه نمک‌زدایی در مدار، ۲ کارخانه نمک‌زدایی در دست اقدام، ۱۱ ایستگاه فشار و تزریق گاز، سه مجتمع بزرگ پالایشگاهی گاز و گازمایع، سیستم گاز آغار و دالان مشتمل بر ۱۲ دستگاه شیرگاه و لخته گیر مایع و چندین واحد آزمایشگاه شیمیایی، ۶ واحد آبرسان، حدود ۱۱۰ تفکیک گر سرچاهی و بوستری، ۳ ایستگاه برق فشار قوی و بیش از ۶۷۰۰ کیلومتر خطوط لوله از قطر ۴ تا ۵۲ اینچ دارد.
شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
۸۱۴۳/۱۶۶۲


منبع :: http://www.irna.ir
تبليغات
بانک پاسارگاد