20:22:51 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت با استانی‌شدن انتخابات موافق است
دولت با استانی‌شدن انتخابات موافق است
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دولت با استانی‌شدن انتخابات موافق است و لایحه جامع انتخابات ۸ بهمن ۹۷ با یک فوریت تقدیم مجلس شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه وبویراحمد، حسینعلی امیری اظهار کرد:دولت با استانیشدن انتخابات موافق است ولایحه جامع انتخابات ۸ بهمن ۹۷ با یک فوریت تقدیم مجلس کرد کهبا طرح استانیشدن انتخابات مجلس شورای اسلامی مقارن شد.

وی با بیان اینکه در لایحه جامع انتخابات در راستای استانیشدن مصوبهای نداشتیم، اضافه کرد: بررسی لایحه جامع انتخابات که محصولدوره چندساله کار کارشناسی است در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار میگیرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیاناینکه از ویژگیهای این لایحه، شفافسازی منابع هزینههای انتخاباتی، مشخصشدن مرز نظارت و اجراست، عنوان کرد: در این باره به احزاب توجه خاصی شده و امتیازاتی به بانوان در این لایحه داده شده است.

امیری بیانکرد: وحدت رویه برای انتخاباتمختلف در این لایحه دیده شده و مدت رسیدگی به صلاحیت نامزدهای انتخاباتی افزایش پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: لایحه مدیریت تعارض منافع نیز در راستای بیانات رئیسجمهوری بوده و در کمیسیونهای تخصصی دولت در حال بررسی کارشناسی قرار دارند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تصدیق خبر صبح زاگرس در خصوص استعفای یکی از مدیران استان برای حضور در انتخابات مجلس
تبليغات
بانک پاسارگاد